Také se vám zdá, že každý další rok uteče nějak rychleji než ten předešlý? Sotva se přehoupnou Vánoce, už se o své slovo hlásí Velikonoce, potom přijde na řadu blížící se léto a s ním plánování dovolené, a než se nadějeme, už abychom zase kupovali vánoční dárky. Občas se přistihnu, jak jen koukám, jak ten čas letí.

Ale nepředbíhejme událostem. Právě v těchto dnech prožíváme velikonoční přípravy. Úklid vrcholí, nakupujeme vajíčka a pomlázky, chystáme dětem nadílku…zkrátka většina z nás se na Velikonoce těší.

A tak pro vás máme na tento týden připraveno hlavní velikonoční téma. Pište nám na redakční e-mail vaše velikonoční zážitky. Jak je prožíváte, na co vzpomínáte … historky veselé, dojemné, trapné i k zamyšlení. Všechny vaše příběhy postupně otiskneme na Žena-in.cz a některé z nich odměníme dárkem od redakce. Podělte se s ostatními čtenářkami o své velikonoční vzpomínání.

Na všechny vaše příběhy se těšíme.

redakce@zena-in.cz

Pokud hledáte inspiraci na velikonoční výzdobu, spoustu zajímavých nápadů najdete TADY. Aranžování, zdobení … vyzkoušejte si letošní výzdobu podle Žena-in.cz.

O velikonočních tradicích a zvycích, ale i tom, jak se Velikonoce slaví v cizině, si můžete přečíst ZDE.

Co na Velikonoce uvařit? Snadná pomoc, Žena-in.cz vám poradí i s tím, čím potěšíte mlsné jazýčky vašich blízkých. Více ZDE .

Milé čtenářky, prožijte si tento předvelikonoční týden v pohodě a klidu, bez zbytečného stresu. A když na vás třeba padne únava, nebo Vás někdo nebo něco naštve – nezapomeňte, že Žena-in.cz je tu stále. S vámi a pro vás.

Se Žena-in.cz nejste nikdy sama!

Reklama