velikonoční beránek

Jsme tady s další oblíbenou výzvou pro naše čtenářky. Tentokrát vám necháme volnou ruku při výběru toho, co upečete. Jen se vaše dobrota musí týkat Velikonoc. Pustíte se do slané nebo sladké pochoutky?

Výzvu jsme pro vás připravili s naším partnerem, Herou máslová příchuť. Protože právě ta nesmí při pečení ve většině kuchyní chybět. Je výborná na moučníky, ale i slané koláče nebo složité dorty. Prostě ten pravý partner při vašem pečení.

Upéct a vyfotit můžete cokoliv, co jste připravili pro svou rodinu a přátele na Velikonoce. Je jedno, jestli bude upečená dobrota slaná nebo sladká. Inspirovat se můžete na našem magazínu nebo na webu www.pecenijeradost.cz. Ale klidně u kamarádů, v rodinných kuchařkách nebo kdekoliv jinde.

Do výzvy pošlete recept a také fotografii hotového jídla. Proto, abyste mohli vyfotit ty nejnovější, nejlepší velikonoční kousky, je uzávěrka soutěže 19. dubna 2017. Do té doby můžete posílat své recepty a fotografie na e-mail

elly@bohynekuchyne.cz

Těšíme se na vaše vychytávky, tipy i fotografie. Z došlých mailů vybereme tři nejzajímavější, které zveřejníme v pátek 21. dubna.

Co můžete vyhrát?

Tři soutěžící, kteří budou mít nejvíce hlasů od čtenářů, od nás obdrží praktickou bábovkovou formu od firmy Tescoma.

babovka

Bábovka nízká DELÍCIA SILICONE ø 26 cm

Formy na pečení DELÍCIA Silicone jsou vynikající pro přípravu sladkých i slaných pokrmů, nepřipalují a lze je snadno vyklopit. Formy jsou skladné, snadno se čistí, jsou vyrobeny z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné od -40 do +230° C. Určeno pro použití v plynových, elektrických, horkovzdušných a mikrovlnných troubách, vhodné do ledničky, mrazničky a myčky.

Přinesli jsme vám spoustu inspirace na velikonoční pečení s Herou

minivajíčka

Velikonoční bábovka

velikonoční sušenky

Zdroj fotografií: Alena Kolaříková

Reklama