velikonoční beránek

Velikonoce jsou za dveřmi a řada z vás se určitě chystá péct beránka. U nás na magazínu najdete několik různých receptů na těsta, které nalijete do keramické, kameninové, silikonové nebo třeba teflonové formy. Stačí si jen vybrat recept, který vám vyhovuje.

Jenže my dobře víme, že mezi vámi, našimi čtenářkami, kolují další, vyzkoušené a chutné recepty na velikonoční beránky. Proto jsme pro vás připravili další výzvu. Ta minulá, na bramborové přílohy, měla velký úspěch. A ta beránková bude ještě lepší!

Pošlete nám recept na beránka, kterého pečete na Velikonoce. Máte osvědčený recept? Třeba po babičce? Nebo testujete každý rok něco jiného. Jakou formu používáte?

Do výzvy pošlete recept a také fotografii hotového beránka. Proto, abyste mohli vyfotit ty nejnovější, letošní, je uzávěrka soutěže 8. dubna. Do té doby můžete posílat své recepty a fotografie na e-mail

elly@bohynekuchyne.cz

Těšíme se na vaše vychytávky, tipy i fotografie. Z došlých mailů vybereme ty nejzajímavější, které opět postoupí do čtenářského hlasování.

velikonoční beránek

Co máme připraveno pro výherce?

Krásnou knížku od autorky mnoha kvalitních kuchaře, Jany Florentýny Zatloukalové, Hovory s řezníkem.

Hovory s řezníkem

Velikonoční beránci na našem magazínu

Reklama