Výměna Paraguay

O velikonočním pondělí můžete sledovat od osmi hodin večer na TV Nova další emocionální nášup v podobě reality show Výměna manželek. Tentokrát si své domácnosti vyměnily dvaatřicetiletá Věra z Brna a dvaašedesátiletá Ludmila z městečka Coronel Bogado v jižní Paraguayi. Jde tedy o zatím nejexotičtější výměnu a zároveň i výměnu na nejdelší vzdálenost - 11 000 kilometrů!

Věra pracuje jakou vedoucí operátorka, její manžel Jarek (37) je technik-prodavač v obchodě s počítači. Mají dvě děti - dceru Báru (11) a syna Járu (4). Bydlí v panelovém bytě 3+1 v okrajové části Brna jménem Slatina. Do Výměny manželek se přihlásili z důvodů prohlubující se manželské krize. Podle jejich slov už „nežijí spolu, ale vedle sebe."

Ludmila a její manžel Jaroslav (64) z Coronel Bogada se narodili v Paraguayi českým rodičům, kteří sem emigrovali ve 30. letech minulého století a tak mají také české příjmení Maškovi. Oba výborně hovoří česky, ale je to čeština minulého století, u Ludmily, která má na Moravě příbuzné, pak čeština s půvabnými moravskými koncovkami. Česky se snaží mluvit i jejich dvě dcery - Růžena (39) a Marta (37), obě lékařky. Do rodiny patří ještě mentálně postižení schovanka Elba, o kterou se Maškovi starají. Do Výměny manželek se přihlásili proto, že loni oslavili 40. výročí svatby a chtěli udělat něco zajímavého. Chtěli, aby v Čechách poznali život jedné rodiny z Paraguaye. Ač se to nezdá, Maškovi jsou poměrně zámožní. Mají tři farmy, na nichž pěstují převážně rýži a chovají dobytek na maso, obchod se smíšeným zbožím a sklenářství.

Sledujte v pondělí večer na TV Nova, jak dopadne výměna. V úterním vydání si pak přečtěte, jaké následky měla Výměna manželek na rodinu Věry, s níž vám přineseme exkluzivní rozhovor. Přijďte diskutovat!

Fotografie: Archiv TV Nova

Kam dál?

O Výměně manželek jste diskutovali v článku Míši Kudláčkové:
Šla byste do výměny manželek?

Reklama