Nechte se o Velikonocích inspirovat dobře míněnými radami od Orionu. Jak na koledníky? Nejdůležitější je dobře poznat protivníka a nasadit na něj správné prostředky. Rozeznáváme tři základní typy koledníků: muži, děti a jiné ženy. Orion má letos účinné čokoládové zbraně na všechny…

TYP I: MUŽI – manžel, přítel, kamarád, soused, kolega…

Skutečnou pastí na muže bude letos zcela nová a neobyčejná lahůdka „Fernet Stock panák“ od Orionu. Je šitý přesně na mužskou míru, spojuje totiž vynikající pití s výborným velikonočním čokoládovým pamlskem. Chutná hořká čokoláda ukrývá originální Fernet Stock panák a „uzemní“ i ty nejnáročnější.

Na muže s konzervativnějšími sklony použijte další ze skupiny „tvrdších“ velikonočních cukrovinek, tentokrát s vůní a chutí rumu. Orion i letos nabídne oblíbené a osvědčené „Rumové pralinky“ ve velikonočním vydání. Stačí, když tuto máčenou čokoládovou cukrovinku s tekutou rumovou náplní ochutnají, a máte vyhráno.

Styloví elegáni jsou dost tvrdým oříškem, ale i na ně si Orion posvítil. Pro stylového koledníka bude jako ulitý dezert „After Eight“ s hořkou čokoládou a mintovou náplní v elegantním dárkovém balení. To, že bude ladit i s jeho stylovým oblekem, mu nadobro vyrazí dech…

Čekáte i ofenzívu maximalistů? Pak byste se měly minimálně vybavit „MAXI zajícem“ od Orionu. Největší zajíček na trhu nám dorostl do výšky téměř 40 centimetrů a každého muže (s dítětem uvnitř) stoprocentně dostane! Takže i Vy budete maximálně spokojena.

TYP II: DĚTI – vlastní, nevlastní, neteře, synovci, od souseda…

Tito koledníci bývají nároční. Nejosvědčenější jsou odedávna duté figurky a Orion letos vsadil na čokoládové duo. V pohádkovém balíčku „ORION Velikonoční pomlázka“ najdou malí koledníci dvojí potěšení - Zajíčka i Veselé vajíčko.

Pamatujte, zajíčci zabírají vždy! I to nejnáročnější dítě podlehne kouzlu plyšového „Zajíčka s koledou“. Ve svém velikonočním košíčku jim přinese Orion čokoládu, JOJO medvídky, Lentilky a bonbóny Frulipo.

Na „novinky chtivé“ malé koledníky zase použijte 40 g čokoládové „Zajíčky“ od Orionu v úplně novém šatu.

Velikonočním trhákem bude letošní novinka „Nesquik dárkový balíček“, ve kterém děti najdou oblíbeného zajíčka Nesquik, dvoubarevné vajíčko z bílé i mléčné čokolády a malý dárek pro potěšení – přívěšek na klíče.

Máte doma lentilkomaniaky? Tak právě na ně letos platí trojí lentilko-strategie. „Lentilky zajíček“ z mléčné čokolády a „Lentilky v čokoládovém vajíčku“ v sobě ukrývají spoustu bonbónů této oblíbené značky. Ideální koledou pro děti budou i velikonoční „Lentilky minivajíčka“.

TYP III: JINÉ ŽENY – tchýně, švagrová, sousedka…

O Velikonocích navštěvuje své přátele až 65 % lidí a jejich ženská část bývá tím nejpřísnějším kritikem… Jak na ně?

Základem je hezká velikonoční výzdoba. Každé ženě - kritičce vezme vítr z plachet letošní velikonoční novinka vejce „Modré z nebe“ od Orionu v stylovém balení. Je plné lahodných bonbónů z mléčné a hořké čokolády s náplněmi různých chutí a příchutí. Když ještě zjistí, že balení lze využít jako elegantní mističku, vítězství je Vaše.

Co by to bylo za Velikonoce bez kraslic? I ta nejzručnější hospodyňka Vám bude závidět „Velikonoční kraslice“ od Orionu s tradičními vzory. Kdo by uvěřil, že uvnitř je čokoláda… Hezkým velikonočním doplňkem budou i pohádková „Čokoládová vajíčka“ s drobným vzorem.

Každá žena si určitě ráda nabídne z čokoládových vajíček s oblíbenými náplněmi. „Plněná vajíčka Kaštany, Kofila a Milena“ totiž pozitivně naladí všechny její smysly.

BARVY, CHUTĚ, VŮNĚ…

Orion pro Vás připravil spoustu dalších velikonočních dobrot. Velikonoce jsou plné barev a vůní, proto Orion v jarní velikonoční kolekci nabízí různorodé kombinace chutí a ingrediencí.

Pro milovníky exotiky nabízí novinku „Vajíčka Koko v čokoládě“, bonbóny s kokosovou příchutí máčené v mléčné čokoládě.

Fanoušci známé čokoládové tyčinky si pochutnají na zcela nových „Vajíčkách Banány v čokoládě“, na želé s banánovou příchutí máčeném v hořké čokoládě.

Novinkou jsou i „Velikonoční Arabesky polomáčené“, tříbarevné želé s ovocnými příchutěmi polomáčené v hořké polevě.

Kombinace bílé a mléčné čokolády najdete v balíčku drobných „Vajíček“ a v „Kroketách“ s velikonočními motivy.

TRADIČNÍ SYMBOLY JARA

Velikonoce symbolizují i začátek jara. Symbolem jara jsou zase zvířátka, které v Orion nabídce ani letos nechybí. „Veselí zajíčci“, „Beránci“, „Káčátka“, „Berušky“ a jejich různé kombinace potěší oči i mlsné jazýčky.

Obstarejte si tu nejvhodnější výbavu od Orionu a v klidu vyrazte na velikonoční přípravy. Již teď máte se svou čokoládovou strategií vyhráno!

A pokud rádi soutěžíte, můžete své vášni popustit uzdu ZDE .


Reklama