Moderní vybavení bytu sice lahodí oku, ale péče o něj vyžaduje mnoho úsilí a hlavně pravidelnost. Francouzská okna přes celý obývací pokoj, skleněný nábytek a další doplňky - právě na nich je vidět každá šmouha a otisk prstu. Vezměte si k ruce toho nejpověřenějšího pomocníka - Cif Okna a sklo zanechá všechna skla a zrcadla zářivě čistá a lesklá.

Je konec března, blíží se Velikonoce a první teplé paprsky slunce již znamenají, že je jaro definitivně tady. Velikonoce jsou spjaté s jarním úklidem, který většinou začíná mytím oken.  Čistá okna, svěží vzduch, který proudí do místnosti, jsou mnohé z nás signálem, že jsme se rozloučili se zimou a plískanicemi.

window

Časy zašpiněných oken a nekonečného leštění jsou pryč! Pokud používáte moderní přípravky, určitě zapomeňte na takové věci, jako jsou noviny pro vyleštění nebo hutný hadr. Také jsou sečteny dny čisticích prostředků, které stékají po skle a v domě je po jejich použití ještě dlouhé hodiny cítit ocet. S vhodnými pomocníky si ušetříte spoustu času i nervů.

Rada odborníků – nepoužívejte pro mytí oken přípravky pro mytí nádobí! Ty z okenní plochy nevyprchají. Naopak. Ulpí na skle a vytvoří na něm lepkavý film, na který se následně lepí nečistoty. Takže umyto máte sice rychle, ale stejně rychle se vám umyté okno zase zašpiní.

Proto se jako vždy věnujeme na našem portálu tématu mytí oken. Také už se na ně chystáte?  Pokud ano, tak nejlépe s vybranými kvalitními pomocníky

CifPoužívejte přípravky, které jsou na mytí oken určené.

Chceme vám doporučit spreje na okna od značky Cif. Pokud jej chcete vyzkoušet, můžete si vybrat z těchto vůní: Tu nejtradičnější modrou variantu spreje na okna doplňují spreje s vůní v růžové (varianta Floral – s vůní jarního kvítí) a zelené barvě (varianta Citrus – s vůní svěžích citrónů).  Záleží jen na vás, jaké vůni dáte přednost. Všechny spreje vám pomohou zbavit se nechtěných šmouh a špíny z oken, zrcadel a dalších skleněných ploch.

Použití je snadné!

Cif Okna a sklo stačí nastříkat na znečištěný povrch a setřít hadříkem. Čištěné povrchy zůstanou čisté, lesklé a příjemně voňavé.

Zapojte se do soutěže – napište nám pod tento článek, jak myjete okna a získejte jeden ze tří balíčků s produkty Cif pro mytí oken! Těšíme se na vaše zkušenosti.

Reklama