I když to za okny ještě nevypadá, přichází jaro a blíží se Velikonoce.  Je to čas, kdy se v mnoha domácnostech chystá velký jarní úklid. Jak jste na tom vy? Chceme vám představit dva dobré úklidové pomocníky.

 

Ach jo, říkáte si, zase Velikonoce… velký úklid… přitom si ještě čerstvě pamatujete ten vánoční… a vůbec, vždyť uklízíme pořád, průběžně. Prostě aby bylo doma, na místě, kde se cítíme nejlíp, pořád čisto, uklizeno… Není nad to, když se venku začíná oteplovat, sluníčko nám prosvětluje celý domov, ale znáte to určitě všichni, na nábytku je vidět i to nejmenší množství prachu.

 

 

Značka Lynn představuje vylepšené pomocníky nejen při velikonočním úklidu. Lynn proti prachu, Lynn Gril a Lynn leštěnka jsou nejen v novém moderním designu, ale jsou především obohaceny o nové, účinnější čisticí složky.

 

LYNN LEŠTĚNKA NA NÁBYTEK

Univerzální leštěnka na všechny typy nábytku se svěží vůní a vysokým leskem. Odstraňuje otisky prstů a skvrny ze všech typů nábytku. Zanechává ochranný film, který udržuje a chrání leštěnou plochu. Snadno a bez námahy leští dřevěný nábytek a nábytek z moderních materiálů. Nezpůsobuje nežádoucí šmouhy ani jiné stopy. Po aplikaci zanechává ochranný film a extra vysoký lesk.

 

LYNN PROTI PRACHU

Přípravek na rychlé a efektivní odstranění prachu se svěží vůní. Odstraňuje otisky prstů a skvrny ze všech povrchů nábytku a zanechává vysoký lesk. Dlouhotrvající antistatický účinek zpomaluje usazování prachu. Vhodný na nábytek z moderních materiálů, plastů, dřevěný nábytek, TV / Hi-Fi a sklo. Nezpůsobuje vysušení povrchu ani jiné stopy.

 

LYNN GRIL

Tento pěnový čistič se svěží vůní snadno a účinně odstraňuje silně usazené mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů sporáků, grilů, horkovzdušných a mikrovlnných trub a kuchyňského nádobí po grilování, pečení, smažení a fritování.

Dokonale a zcela bez rizika poškození vyčistí povrchy z materiálů, jako jsou: ocel, nerez, smalt, sklo, porcelán, kamenina a tepelně odolné plasty. Není vhodný pouze pro hliníkové, měděné nebo lakované povrchy.

 

Ceny těchto tradičních výrobků jsou velmi přijatelné, pohybují se okolo 50 Kč v drogeriích a vybraných hypermarketech.

Reklama