Velikonoce patří mezi jedny z nejkrásnějších svátků, neboť s nimi přichází jaro. Je to období, které patří klasickým zvyklostem jako chození s pomlázkou a barvení kraslic. Kromě toho jsou Velikonoce i svátky dobrého jídla a pití. Obvykle se během těchto svátečních dní na našich tabulích vyskytují pečení beránci, jidáše a mazance. Po období půstu pak nesmí při velikonočním hodování chybět ani tradiční nádivka, taktéž známá jako hlavička, a uzené maso.

Zatímco ostatní o poctivém uzeném mase jen mluví, hypermarkety Globus vám ho přináší - šťavnaté, voňavé a na buku uzené. Řezníci v každém hypermarketu Globusu denně bourají vepřové maso s ověřeným původem, a tak máte jistotu čerstvosti a té nevyšší kvality.

uzené

Proč je uzené maso z Globusu tak dobré?

Řezníci maso nakládají do láku, který obsahuje sůl a extrakty koření. Poté se však maso nevaří, ale putuje rovnou do udírny. Díky tomu si zachovává svou přirozenou plnou masitou chuť. Poctivé uzení probíhá na bukovém dřevě, které masu dodá to správné aroma. Po jeho zakoupení je uzené doma potřeba tepelně upravit, ideálně na páře, která nejlépe udrží jeho šťavnatost, a to cca 1 hodinu dle velikosti kusu. Finálním výsledkem je pak vskutku šťavnaté, výborně chutnající a náramně vonící uzené maso, které neztrácí svou přirozenou masovou chuť, a po kterém se bude olizovat nejeden koledník. Šťavnaté uzené maso seženete v řeznictvích hypermarketů Globus za 99 Kč/1 kg.

Velikonoční nádivka: V řeznictvích hypermarketů Globus pro vás ve speciální sváteční nabídce připravili i tradiční velikonoční nádivku plnou tohoto šťavnatého uzeného masa. Vyzkoušejte! Velikonoční nádivku dostanete za 69 Kč/1kg.

Maso a uzeniny z řeznictví Globus – Vždy kvalitní a čerstvé

V zázemí každého hypermarketu Globus je řeznická a uzenářská dílna. Proto vám každý den nabízíme maso nejvyšší kvality i čerstvosti a zásadně v kuchyňské úpravě.

Při výrobě uzenin vycházíme z úspěšné tradice českého uzenářství, takže neobsahují žádné náhražky ani  zbytečné chemické přísady.  Na většině z nich si mohou pochutnat například i ti, co musí dodržovat bezlepkovou dietu.

Redakční testování:

Uzené z Globusu budeme v redakci testovat, jsme zvědavé, jaké bude. Velikonoce bez uzeného, to by nebyly pravé jarní svátky! Naše testování a recenze si přečtěte v dalším článku, který připravujeme.

Více o nabídce Globus najdete na stránce www.globus.cz.

Zapojte se do skvělé soutěže a vyhrajte až 10 000Kč! Vyhrává 50 z Vás! Soutěž probíhá ZDE

Reklama