Zahrajte si v pátek, sobotu, neděli nebo pondělí (každý den je samostatný) samolodě do 45 tahů včetně!
Hrát můžete od pátku 19. 4. do pondělí 22.4. do 23:59 hodin (sobota a neděle jsou každý samostatný hrací den)!

Turnaje najdete ZDE.

Každý den vyhraje jeden z vás, který odehraje samolodě do 45 tahů!

Náš TIP, jak si můžete sladkou hledací výhru užít! Zapojte hlavně vaše ratolesti a užijte si s dětmi sladké kreativní tvoření!
Jemnou dětskou motoriku je třeba především u předškolních dětí rozvíjet. Jedná se o detailní drobné pohyby prsty, pro které je potřeba velké přesnosti. Nemusíte se bát žádných složitých cviků či úkolů, postačí totiž třeba jen pomoc v domácnosti, při vaření nebo kreativní tvoření, které bude děti i bavit. Soutěžte s námi o rozmanité bonbony HARIBO, které mohou v rozvoji jemné dětské motoriky hezky pomoct a výborně poslouží i jako sladká odměna.

Zvládnutá jemná motorika je nezbytná pro všechny manuální činnosti a také k ovládnutí čtení a psaní. Nedostatky v této oblasti se mohou projevit například obtížemi při kreslení, kdy má dítě problém s udržením pastelek nebo při snaze zapnout knoflík. Cvičte proto s vašimi nejmenšími, může to být i zábava.

Rukodělná zábava
Procvičováním jemné motoriky lze rozvíjet i kreativitu dětí, což je také velmi důležité. Její důležitou roli si uvědomují i velké společnosti, včetně výrobce cukrovinek HARIBO, který se na podporu dětské kreativity a rozvoje dlouhodobě zaměřuje v rámci speciálních aktivit a akcí. 

Zkuste dokreslování
Děti malování milují. Co jim ale tuto zábavu trochu ozvláštnit a osladit? Připravte jim malířskou šablonu a nechte je obrázek dokreslit a dozdobit. Tato aktivita může být velká legrace především s malými dětmi, a navíc si u ní i pochutnáte.


Soutěžte s námi a vyhrajte sladké balíčky plné rozmanitých bonbonů HARIBO. Nechybí v nich zlatí medvídci Goldbären, kteří se těší celosvětově největší oblibě, nebo třeba kytičky Flower Power, které se skvěle hodí právě pro kreativní tvoření.

Reklama