Velikonoční prázdniny jsou ve wellness komplexu Therme Laa – Hotel & Spa ve znamení rodiny a dětí. Wellness dovolená s dětmi může být v Therme Laa pro celou rodinu cenově dostupná a zároveň se stát oddechovým zážitkem. Právě v období přicházející jarní únavy je pobyt v Therme Laa vhodný pro načerpání nových sil.

 

 

Lázeňský a wellness komplex tradičně vysoké rakouské kvality Therme Laa – Hotel & Spa, který se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích necelou hodinu cesty z Brna a tři hodiny cesty z Prahy, je jedním z nejpřátelštějších wellness komplexů pro děti v Rakousku. Therme Laa se těší nejenom na svoje nejmenší hosty, ale je zde připraven také speciální animační program, který je profesionálně vytvořen pro rodiny s dětmi a splní všechny jejich požadavky. Investice do wellness dovolené se určitě vyplatí, protože klid a odpočinek mezi pracovním a školním stresem je k nezaplacení. 

 

Dostupná dovolená v hotelu Therme Laa Superior

 

V době od 4. do 14. dubna 2009 nabízí Therme Laa výhodnou nabídku pro rodiny s dětmi. Nejenom wellness komplex, ale i luxusní hotel Therme Laa Superior**** rád přivítá ty nejmenší návštěvníky. Děti do 14 let (v době od 4. do 14. dubna 2009) mají ubytování na pokoji rodičů zdarma*. Další alternativou je možná rezervace sousedního pokoje, který se nachází hned vedle pokoje rodičů a je propojen spojovacími dveřmi. V tomto pokoji je možné ubytovat 1 až 4 děti a v době rakouských velikonočních prázdnin ( 4.–14. 4.) je cena jen od 99,- eur na noc a pokoj. Samozřejmě mají všechny děti bezplatný přístup do hotelového Spa a do hlavních lázní s jejich rozmanitou nabídkou a dětským světem. V ceně pokoje pro děti je taktéž „hýčkací polopenze“ a bezplatné dětské animace.

 

* v případě pobytu s polopenzí

 

Pedagogicky vyškolený a česky mluvící personál pro děti

 

Pestrý animační program pro děti v Therme Laa je jedinečný tím, že ho každý den připravuje pedagogicky vyškolený personál. Pro české hosty a jejich děti je připraven program pod vedením česky mluvící animátorky. V době českých velikonočních prázdnin s ním můžou čeští hosté taktéž počítat. Zvláštní důraz se klade jak na propojení dětí a rodičů, tak i na pedagogicky důležité elementy, jako například vyprávění pohádek, divadlo, soutěžní hádanky a mnoho dalších aktivit.

 

Dětský svět je prostorově oddělený od lázní a nachází se ve dvou patrech, kde může být dítě opravdu dítětem. Dalším lákadlem dětského světa je 90 m dlouhý černý tobogán Fantasia se skvělými světelnými a zvukovými efekty, které ocení nejenom děti. I dospělí si vychutnají razantní jízdu místy tmavým a přitom stroboskopem osvětleným tunelem.

 

Z vlastního lehátka můžou rodiče pozorovat a hlídat děti při hrátkách v dětském bazénu. Termální voda je vhodná i pro batolata a její teplota je cca. 34 °C. Hloubka bazénu je maximálně 30 cm. V horním patře dětského světa je umístněn dětský koutek. Tady si děti můžou stavět, malovat, anebo číst.  

 

Tematické dny v dětském světě Therme Laa v době Velikonoc

V době rakouských velikonočních prázdnin (4.–14. 4. 2009) je dětský bezplatný program prodloužený na celý den, a to od 10 do 18 hodin. Téma Velikonoc bude na programu celý týden. Děti se mohou těšit každý den na loutkové divadlo. Den před příchodem velikonočního zajíčka je připraven pro děti v Therme Laa bohatý program. V nabídce dětského světa je v sobotu 11. 4. dětské malování na obličej, hádanková rallye, kreslení, tvoření, čtení pohádek a mnoho dalšího. O Velikonočním pondělí čeká na každé dítě v dětském světě malé překvapení. Premiéru bude mít první Lávské potápění za velikonočními vajíčky, které si děti jistě užijí.

 

Více informací o rakouském lázeňském komplexu Therme Laa Hotel & Spa v českém jazyce najdete na adrese: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html

 

Informace a rezervace

Therme Laa – Hotel & Spa

Thermenplatz 3, A-2136 Laa/Thaya

0043 (0)2522/84700-733 nebo sinne@therme-laa.at

www.therme-laa.at

Reklama