Letošní nadílka bude opravdu bohatá. Díky prodejnám Albert si můžete dopřát pravé velikonoční hodování. Najdete tady vše, co patří na tradiční český velikonoční stůl. A koledníkům můžete udělat radost něčím originálním, co potěší rovnou dvakrát.

Pro koledníky

AlbertAlbert čokoládová vajíčka (500g)

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena: 99,90 Kč

Kvalitní křupavá čokoláda na povrchu a lahodný krém uvnitř. O Velikonocích si zasloužíme jen to nejlepší. Vyberte si ze dvou druhů náplní tu, která je vašemu srdci nejbližší. Je libo krém z lískových oříšků, nebo nevšední kombinaci vaječného likéru a cappuccina? Nechejte si Velikonoce rozplynout na jazyku.

 

Velikonoční snídaně jak má být

Sváteční mazanec (400g)

AlbertExkluzivně v hypermarketech Albert

Běžná cena: 34,90 Kč

Mazanec s klikvou.tifBez mazance si svátky jara dovedeme představit jen těžko. V prodejnách Albert naleznete vždy ten nejčerstvější mazanec - pečou se totiž vždy ručně přímo v místní pekárně. Je bohatě zdobený křupavými dozlatova opečenými mandlemi a královskou porcí rozinek. Vychutnat si ho můžete tradičně s máslem a sladkým ovocným džemem, ale skvěle chutná i jen tak samotný.

 

Mazanec s klikvou (300g)Albert

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena: 34,90 Kč

Tradiční sváteční pečivo má v nabídce prodejen Albert stálé místo. Letos si na své přijdou i ti, kdo rádi zkoušejí něco nového.  V Albertu před Velikonocemi najdete originální mazanec s kanadskými brusinkami, který je navrchu bohatě zdobený mandlovými plátky.

Albert Jogurt s velikonočním překvapením.jpg

 

Albert Vanilkový jogurt s překvapením (70g)

Albert

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena: 19,90 Kč                                                 

Na Velikonoce bychom neměli zapomínat především na děti. Radost jim můžete udělat mnoha způsoby. Zkuste je letos překvapit veselou svačinkou z prodejen Albert. Jogurtové vajíčko je nejen zasytí, ale skrývá v sobě také překvapení v podobě dětské hračky s velikonočními motivy, o zábavu tedy bude postaráno.

 

Jaro ve váze

Tulipány, 7 stonků

Albert

Běžná cena: 49,90 Kč

Jaro na stonku, to je tulipán hrající všemi barvami. Kytice tulipánů dokáže domů nebo třeba na pracovní stůl přinést voňavou jarní atmosféru. V obchodech Albert najdete až do května tulipány, které holandští zahradníci ručně zasadili, nechali vyrůst a pak ručně také sklidili. 

Reklama