Nenechte se překvapit a pořiďte si želatinové bonbony HARIBO v limitované velikonoční edici. Ty potěší malé i dospělé. V barevných vajíčkách HARIBO Osterei naleznete mini balení veselých Happy Easter bonbonů. Překvapte koledníky sladkou tematickou výslužkou plnou želatinových bonbonů rozmanitých ovocných chutí a užijte si krásné Velikonoce.

Velikonoční edice Nutella® ve speciální 1 kg sklenici skvěle doplní sváteční atmosféru a vaše jaro bude ještě barevnější!

Milka Egg´n´Spoon Oreo 

Víte, co znamená dokonalé velikonoční překvapení pro celou rodinu? Jsou to čtyři vajíčka z jemné mléčné čokolády Milka s mléčnou náplní a křupavými kousky oblíbených sušenek Oreo. A jak jinak zabalit takovou dobrotu, než do praktického kartonu pro velikonoční vajíčka.  Pro nedočkavce, kteří si ji chtějí vychutnat hned, je přibalena praktická lžička.

Milka Bunny Alpine Milk

Pro milovníky velikonoční klasiky má Milka připraveného veselého ušáka z lahodně jemné mléčné čokolády Milka. Tradiční velikonoční symbol v podobě duté figurky zajíčka v typicky fialovém obalu potěší malé i velké – tak si nezapomeňte udělat zásobu, ať zbyde i na koledníky.

Veli-koko-noční mix, obsahuje bezlepkové kukuřičné lupínky, ovesné lupínky křupavé, sušené meruňky, sušené fíky, klikva (kanadská brusinka), vlašské ořechy, mandle plátky, čokoládové lupínky, čokocrispies, kraslice (mandle v bílé a mléčné čokoládě ochucené lyofilizovaným ovocem).

Reklama