Velikonoční luxus – ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka

K nevšední události nevšední dárek! Luxusní balení ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z jemné mléčné čokolády s náplní, která chutná třikrát jinak, a vždycky exoticky. Prožijte neopakovatelnou chuť na velikonočním stole: Jemnou po hruškách s vanilkou, drsnou po chilli s vodkou a citronem, hořce sametovou jako amaretto… a pokaždé dokonale zalitou v kvalitní čokoládě ORION. To je rafinovaná velikonoční pomlázka pro vyvolené. Už víte, která ze tří chutí je ta pravá?

 

ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s vanilkovo-hruškovou náplní (100 g)

ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s náplní vodka, chilli a citron (100 g)

ORION MODRÉ Z NEBE Plněná vajíčka z mléčné čokolády s amarettovou náplní (100 g)

Doporučená maloobchodní cena: 63 Kč.

 

Velikonoce ve velkém stylu – ORION MODRÉ Z NEBE Velké vejce

Modrá jako nebeská klenba. Právě taková je stylová velikonoční bonboniéra delikátních chutí a impozantního tvaru ORION MODRÉ Z NEBE Velké vejce. Pro jednoho netradiční bonboniéra, pro jiného luxusní velikonoční pomlázka, ale pro všechny symbol vzájemné blízkosti. Darujte exkluzivní velikonoční balení vybraných druhů dezertů ORION MODRÉ Z NEBE z mléčné, hořké a bílé čokolády a umocněte kouzlo okamžiku. Bonbony z modravé dózy zmizí stejně rychle, jako utečou Velikonoce. To vám zaručujeme.

 

 

ORION MODRÉ Z NEBE Velké vejce (104 g) – Vícedruhový dezert z mléčné, hořké a bílé čokolády. Doporučená maloobchodní cena: 90 Kč.

Malinové Velikonoce s NESTLÉ Vajíčky

Malinové překvapení. Víte, jak vykouzlit originální koledu? Přidejte do pomlázky čokoládová NESTLÉ Vajíčka s kousky malin! Skrývají v sobě nečekané osvěžení – nalámané kousky sušených malin v lahodné mléčné čokoládě. Dejte si ale pozor, jejich malinovému šarmu se jen těžko odolává a důvodů, proč si udělat drobnou velikonoční radost, je v mžiku milion. Malinové mámení bývá zrádné, a proto se nedejte zaskočit a raději si nachystejte koledu i pro sebe.

 

NESTLÉ Vajíčka s kousky malin (15 g) – Dutá figurka z mléčné čokolády s kousky sušených malin. Doporučená maloobchodní cena: 6,90 Kč.

Reklama