Mazanec z Albertova pekařství

6411c9e2504c1blobid0.jpgBěžná cena: 49,90 Kč
 
O Velikonocích nesmí na stole chybět vláčný mazanec s bohatou chutí a vrstvou křehkých mandlí. Ten z Albertova pekařství vychází ze stejného těsta jako oblíbená sváteční vánočka, místo pletení však pekař ručně uválí neodolatelný kulatý bochánek, který po upečení najdete v prodejnách Albert přepásaný velikonoční páskou. Dáte si ho s máslem, k rannímu čaji nebo k odpolední kávě?
 
Jemně sladká brioška plná vlákniny
6411ca10e49c2obrazek.jpgBěžná cena: 49,90 Kč

I sváteční hostinu si můžete užít v souladu se zdravým životním stylem. Důkazem je novinka – žitná Mlynářská brioška bohatá na vlákninu. Nasládlou chuť této novince z Mlynářské řady dodávají rozinky, trocha cukru a plátky mandlí. Navíc skvěle chutná jak nasladko s marmeládou, tak i naslano – třeba s kozím sýrem.
 
Křehké maso sous vide Albert Excellent

6411ca4fd1cf4obrazek.jpgBěžná cena: od 109,90 Kč

Abyste si o svátcích mohli dát poctivý kus šťavnatého masa, nemusíte trávit hodiny u plotny. Díky bohaté nabídce mas připravených metodou sous vide z řady Albert Excellent můžete během několika desítek minut naservírovat dokonalý sváteční pokrm. Šťavnatá kachní prsa, lahodná hovězí líčka, vepřová žebra či koleno a mnoho dalších lahůdek si díky metodě sous vide, tedy vaření ve vakuu, zachovává šťavnatost a na talíř vnese skvělou chuť.

Uzeniny z přeštického prasátka s Českou chutí

6411ca72a841cobrazek.jpgBěžná cena: od 46,90 Kč

Maso z vyhlášeného přeštického vepře je mezi gurmány známé pro svou křehčí, šťavnatější a výraznější chuť. Zpestřete si velikonoční hodování a ochutnejte uzeniny z řady Česká chuť z tohoto výjimečného plemene. Ochutnat můžete Selskou klobásu, Pečenou slaninu nebo Selskou šunku nejvyšší jakosti.
 
Karibské rumy Legenda z Blatné

6411cbcaabc5bblobid0.jpgBěžná cena od 249 Kč

Milovníci večerní chvilky oddychu se sklenkou karibského rumu by neměli minout třtinový rum Legenda z Blatné. Vznikl blendem pečlivě vybraných až 5 let stařených třtinových rumů z karibských zemí. Díky zrání v dubových sudech po bourbonu v sobě nese osobité dřevité tóny. V rumu Legenda z Blatné Premium se pak snoubí chutě cukrové třtiny z Dominikánské republiky, Venezuely a Panamy a rozhodně vás zaujme jeho světlejší barva a jemně   nasládlá chuť.
 

Produkty jsou k dostání exkluzivně v obchodech Albert.

www.albert.cz
6411c98be76d6obrazek.jpg