velikonoční beránek

Velikonoce jsou za dveřmi a my pro vás opakujeme úspěšnou výzvu pro ty z vás, které rády vaří. I letos můžete upéct svého beránka a poslat nám recepty a fotky. Co získá vítěz? Krásné balíčky od partnera soutěže, kterým je Hera.

Na našem magazínu najdete několik různých receptů na těsta, které nalijete do keramické, kameninové, silikonové nebo třeba teflonové formy. Stačí si jen vybrat ten, který vám vyhovuje.

Jenže my dobře víme, že mezi vámi, našimi čtenářkami, kolují další, vyzkoušené a chutné recepty na velikonoční beránky. Proto jsme pro vás připravili další výzvu. Ta minulá, která proběhla před loňskými Velikonocemi, měla opravdu veliký úspěch. Proto ji pro vás opakujeme i letos.

Pošlete nám recept na beránka, kterého pečete na Velikonoce. Máte osvědčený recept? Třeba po babičce? Nebo testujete každý rok něco jiného. Jakou formu používáte?

Do výzvy pošlete recept a také fotografii hotového beránka. Proto, abyste mohli vyfotit ty nejnovější, letošní, je uzávěrka soutěže ve středu 30. března. Do té doby můžete posílat své recepty a fotografie na e-mail

elly@bohynekuchyne.cz

Těšíme se na vaše vychytávky, tipy i fotografie. Z došlých mailů vybereme ty nejzajímavější, které opět postoupí do čtenářského hlasování.

velikonoční beránek

Co máme připraveno pro výherce?

Partnerem beránkové výzvy je rostlinný tuk Hera máslová příchuť. Přichystali pro vás tři balíčky produktů od Tescomy - oddělovač vaječných bílků, síto, vykrajovátko sedmikrásky, vykrajovátko motýlci a malé lžičkové odměrky.

beránková výzva

Pro zajímavé inspirace navštivte stránky Pečení je radost, kde najdete nejen velikonoční recepty.

Pečení je radost

Třeba se vám bude hodit recept: