Velikonoce letos připadají na pondělí 28. března. Zásadní změnou je, že Velký pátek je od letošního roku státním svátkem. Pro většinu to tedy znamená den volna navíc, který budou moci využít k návštěvě rodiny, přátel nebo se s předstihem dát do příprav výzdoby a malování kraslic.  Inspiraci pro navození velikonoční atmosféry načerpejte například v prodejnách KiK, ve kterých zakoupíte originální dekorace s  jarními motivy.

Praktické vázy s hravým provedením

kik

Mít po ruce vhodnou nádobu na květinu může být někdy problém. V prodejnách KiK si nyní můžete vybrat z různých druhů váz od keramických až po skleněné v několika barvách, velikostech a různých provedeních.  Vázy zakoupíte je za 55 korun, vázy od výšky 24 centimetrů až po 40 centimetrů od 159 korun.

Rozveselte interiér dekorativními zajíčky

dekorace

Velikonoční zajíček je v dnešní době pro děti jednoznačným symbolem těchto jarních svátků. Původně německá tradice dětské honby za vajíčky, které poschovával právě zajíček, patří i dnes ke zvyklostem, které stále některé rodiny dodržují. V historii se však i tato tradice v některých krajích lišila a to především v tom, kdo vajíčka dětem schovával. V prodejnách KiK si můžete vybrat z mnoha druhů dekoračních velikonočních zajíčků. Dvojici dřevěných zakoupíte za 105 korun, samostatné za 79 korun, svícny na čajové svíčky za 45 korun. Keramické dekorace jsou k dostání v prodejnách KiK od 29 korun.

Více informací se dozvíte na stránkách www.kik-textilien.cz

Reklama