Velikonoce jsou takřka za dveřmi, blíží se Škaredá středa, Zelený čtvrtek, Velký pátek a velikonoční víkend. Zdobíme domácnost, barvíme vajíčka, těšíme se, jak se zase sejde celá rodina. Pochutnáme si na tradičních pokrmech, jako je velikonoční nádivka, beránek a mazanec, pečené maso...

Slavnostní nálada prodchne celé Velikonoce. Vedle slavnostní tabule na nás ale čeká i hora nádobí. Jak si s ní poradit? Pokud máte myčku, je to jen o tom, naskládat špinavé nádobí dovnitř a spolehnout se na kvalitní přípravek pro mytí nádobí. Tím je například Somat, který si poradí i s velmi zašpiněným nádobím: se zaschlou špínou, s napečenými kousky, i se silnou mastnotou.

Jaké jsou přípravky Somat?

Prášek a tablety Somat Standard nabízejí ekonomické balení a zajistí perfektní umytí nádobí. Je však nutné použití přídavných prostředků, jako je sůl a oplachovač.

Letošní novinkou je Somat Standard Gel

SomatJde o gel, ekonomický produkt v segmentu tekutých prostředků do myčky, který ve své receptuře skrývá Soda Effect pro důkladné umytí nádobí. Spotřebitelé ocení také inovovaný design lahve s uchem. Dobře se s ní totiž manipuluje a výhodou je i možnost dávkování podle potřeby.

Multifunkční systém

Multifunkční produkty Somat v sobě obsahují všechny funkce, které jsou pro perfektní umytí nádobí v myčce potřeba. Používání dalších přídavných přípravků do myčky již není nutné.

SomatSomat Multi Perfect Gel je na našem trhu prvním multifunkčním gelovým přípravkem „vše v jednom“, který je určen pro mytí nádobí v myčkách. Najdete ho ve dvoukomorové lahvi - v jedné komoře se skrývá čistič, ve druhé pak posilovač mycí síly. Díky těmto odděleným komorám jde o nejlepší multifunkční gel na našem trhu. Mezi další výhody patří rychlá rozpustnost při mycím procesu a okamžitá účinnost. Výhodou je také možnost dávkování dle potřeby v případě, že nemáte myčku zcela plnou nebo je nádobí jen lehce zašpiněné.

Somat Multi Perfect Gel Ocet ve své receptuře skrývá čistící a neutralizační vlastnosti octa. Zároveň nabízí všechny výhody gelové varianty multifunkčních tablet Somat Multi Perfect.

Tablety Somat Multi Perfect si poradí s těžko odstranitelnými připáleninami (již nemáme Multi Enzyme technologii, nyní komunikujeme Aktivátor nízkých teplot). Navíc obsahuje i aktivátor nízkých teplot, díky kterému umyje nádobí perfektně už při teplotě 40 °C. Oproti mytí při běžné teplotě 60 °C se tak prokazatelně sníží spotřeba energie o 40 %. V jediné tabletě je obsažen speciální čisticí prostředek, oplachovač pro zářivý lesk, sůl, lesk na nerezové nádobí, ochranný prostředek na sklo, posilovač mycí síly a nízkoteplotní aktivátor.

Více na www.somat.cz

Reklama