Další příspěvek na téma Velikonoce nám dorazil od čtenářky s nickem Luneta. Ta nám píše, že Velikonoce rozhodně nepatří k jejím vyhledávaným svátkům. A proč? To si přečtete samy:)


 

Velikonoce vyloženě nesnáším a už několikrát jsem se je snažila u nás zrušit. Když jsme byly malé(jsme tři sestry),tak k nám chodilo spoustu kluků,které jsme ani neznaly. Většinou nás zmrskali moc a já pak odmítala vylízat z pokoje.

Kolem čtrnácti se k nám chodilo naposledy,protože věděli,že náš otec jim nalije panáka.Další rok se nám rodiče podařilo ukecat ať neotvíráme a že my holky si sladkosti radši rozebereme.Pak jsem se odstěhovala do města a tady naštěstí nikdo po bytech nechodí.Po svatbě jsem musela Velikonoce zase obnovit,protože manžel si na ně mooooc potrpí.Aspoň,že nemusím zdobit byt a barvit vajíčka.

O Velikonocích objíždíme rodinu,takže nejsme nikdy doma.Já je nemám ráda proto,že nechápu,proč by mě měl někdo zmrskat a pak za to ještě něco dostat.A taky nechápu,kdybych měla dceru a syna,jak bych jí vysvětlila,že brácha si vychodil tolik sladkýho a ona nemá nic.

Luneta

Pozn. red. Text neprošel redakční korekturou

Reklama