Pâté du Chef

Zima pomalu končí, na světlo se prodírají první květiny a slunce stále častěji ukazuje své paprsky. Přichází jaro a s ním i jeho svátky - Velikonoce. Značka Pâté du Chef pro toto období připravila tipy, jak ozvláštnit sváteční tabuli kvalitními paštikami různých tvarů a balení s velikonoční tématikou. Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky zahrnující oblíbené příchutě, jako například ardénskou paštiku s ořechy nebo nejoblíbenější brusinkovou paštiku v originální keramické formě ve tvaru vejce.

 Pâté du Chef„Našim zákazníkům nabízíme chutné a kvalitní paštiky. Snažíme se přizpůsobovat vybrané produkty i jejich obaly určitému období nebo výjimečným událostem,“ říká Tereza Nováková, brand manager pro značku Pâté du Chef. „Tato snaha se již stává tradicí. Pro milovníky paštik značky Pâté du Chef jsme připravili i letos jejich nejoblíbenější příchutě ve stylových obalech s velikonočními motivy,“ říká Tereza Nováková.
Chcete-li potěšit rodinu či návštěvu něčím originálním, nebo jen ozdobit stůl a obohatit tak velikonoční tabuli něčím zajímavým, vyberte si jednu z několika variant velikonočních paštik Pâté du Chef. Všechny paštiky lze zakoupit mimo jiné i v nově otevřeném obchodě Pâté du Chef Delicatessen v  Pâté du ChefPraze 2, ve Spálené ulici 1. A dále ve vybraných obchodních řetězcích.
Novinkou a předpokládaným hitem Velikonoc je zákazníky nejoblíbenější brusinková paštika, kterou značka Pâté du Chef tentokrát nabízí v neobvyklé keramické formě tvaru vejce. K zakoupení je ve dvou variantách: 250g nebo 1,8kg. Obě paštiky mají speciální dekorativní zdobení a budou tak delikátním a krásným doplňkem na velikonočním stole. Keramickou formu lze následně použít v kuchyni k zapékání pokrmů.

Velikonočně laděná je rovněž specialita - ardénská paštika s oříšky. Zákazníci si mohou dle libosti vybrat ze dvou variant, plátek 125g nebo terinka 200g.

Po velice úspěšné vánoční edici připravila značka Pâté du Chef i velikonoční duopacky s jarním motivem. Balení navíc obsahuje i dárek v podobě stylového nože, kterým můžete paštiky ihned servírovat. Duopack je také vhodným dárkem pro Vaše přátele.

Reklama