profimedia-0502955367.jpg

Foto: Profimedia

Zatímco se obvykle Kate a William ve Windsoru účastnili tradiční bohoslužby na velikonoční neděli, kde se setkali s královnou Alžbětou a dalšími členy královské rodiny, letos bylo shromáždění zrušeno. Stejně jako loni.

V roce 2018 řekla Kate několika malým dívkám u kaple sv. Jiří, že si George a Charlotte ráno užili velikonoční hon na vajíčka. Předpokládá se, že o stejnou zábavu nebudou královnina vnoučata ochuzena ani tento rok. Samozřejmě v domácích podmínkách. Kate pochází z rodiny plánovačů večírků, a tak své děti dokáže bezpochyby řádně zabavit.

profimedia-0534135628.jpg

Foto: Profimedia

Očekává se, že Kate a William zůstanou se svou rodinou v Kensingtonském paláci v Londýně. Většinu uplynulého roku strávili ve svém venkovském domě v Norfolku, který je od Londýna vzdálený tři hodiny jízdy, ale do hlavního města se vrátili počátkem března, když se znovu otevřely školy.
 
Je také možné, že se během velikonočních svátků Kate bude chtít setkat se svou sestrou Pippou a jejím synem. Žijí totiž nedaleko od sebe a dlouho se neviděly. Děti by si alespoň mohly pohrát s jejím synem Arthurem.

Od pondělí mají totiž v Británii dvě domácnosti jakékoliv velikosti povoleno se setkávat ve venkovních prostorách, včetně soukromých zahrad. Anebo šest lidí z jakéhokoliv počtu domácností. To znamená, že by mohli Kate s Williamem bez problému navštívit Pippu a jejího manžela Jamese Matthewse v jejich soukromé zahradě. Anebo může Pippa s rodinou navštívit Kensingtonský palác.