Obchody Albert připravily pro zákazníky velikonoční sběratelskou kampaň, která přináší inspiraci pro společné jarní tvoření s rodinou nebo přáteli. Body nasbírané díky nákupům v Albertu mohou zákazníci vyměnit za originální pomocníky na pečení a zdobení od oblíbené značky Zenker, a to buď zdarma, či s výraznou slevou. Věrnostní kampaň s názvem „Velikonoce si koledují o nápady“ potrvá až do 3. dubna.
 
Inspiraci, jak si každý den jídlo užívat, přináší obchody Albert již od začátku roku v rámci nové brand kampaně s mottem „Stojí za to jíst lépe“. Na vlně inspirace se nese i další z letošních oblíbených sběratelských kampaní, se kterou si zákazníci vytvoří osobité Velikonoce tak, jak je mají rádi.
5aa10c6478337obrazek.png

„Velikonoce mohou být vtipné, kreativní, tradiční i nekonvenční. Ať už si je naši zákazníci přejí strávit jakkoliv, chceme jim v tom pomoci. Věříme, že výrobky z naší věrnostní kampaně jim poskytnout inspiraci na společné chvíle s blízkými a vytvoří si tak svoje vlastní a originální svátky jara,“ říká Barbora Vanko, mluvčí obchodů Albert.

Vykoledujte si prvotřídní pomocníky na pečení

Zákazníci získají za každých 200 korun nákupu ve všech supermarketech a hypermarketech Albert jeden bod. Za 10 nasbíraných bodů pak mohou získat zdarma sadu vykrajovátek či tvořítek s velikonoční tématikou nebo s výraznou slevou například zdobičku nebo speciální 3D pečící formy na beránka, zajíce či formu na koláč. Výrobky ze sběratelské kampaně s názvem „Velikonoce si koledují o nápady“ pocházejí od prestižního německého výrobce kuchyňských pomůcek Zenker.

Hravý beránek z 3D formy se stane hrdinou Velikonoc

Pomocníci na pečení, které budou bavit malé i velké, usnadní velikonoční přípravy. Navíc unikátní 3D pečící formy na beránka či zajíce, které jsou jednou z lákavých odměn, ušetří mnoho práce i starostí spojených s klasickými variantami. 3D formy stačí spojit přiloženými sponkami, obrátit vzhůru nohama, nalít do nich těsto a takto vložit do trouby. Díky nepřilnavému povrchu Teflon Classic se beránek či zajíc velmi snadno vyklopí.

S tímto skvělým receptem na hravého velikonočního beránka navíc forma zaručeně nebude čekat na své další využití až do dalších Velikonoc.
5aa10c7e1e0d8obrazek.png
 
Co budete potřebovat?

 • 3 vejce
 • 160 g cukru
 • 210 g změklého másla + trochu navíc na vymazání formy
 • 270 g hladké mouky
 • 1,5 lžičky prášku do pečiva
 • 2 lžíce strouhanky
 • vanilkový cukr
 • lžička strouhané kůry z citronu
 • špetka soli

Bílková poleva na beránka:

 • 3 bílky
 • 180 g moučkového cukru
 • šťáva z poloviny citronu

Jak na to?

Předehřejte troubu na 180 °C. Rozklepněte vajíčka a oddělte žloutky od bílků. Z bílků připravte sníh, zhruba v polovině šlehání přidejte polovinu cukru a vyšlehejte dotuha.
V druhé míse utřete do pěny žloutky se zbývajícím cukrem. Pak zapracujte změklé máslo, vanilkový cukr, citronovou kůru a špetku soli. Do mouky nasypte prášek do pečiva a začněte ji po dávkách přidávat ke žloutkům. Těsto bude ze začátku vypadat jako drobenka. Zpracovávejte ho dál, až se začne spojovat. Nakonec stěrkou zlehka vmíchejte bílkový sníh.
Formu pečlivě vymažte máslem a vysypte strouhankou. Naplňte těstem a dejte péct do trouby při teplotě 180 °C. Zajíčka pečte 30 minut, beránka 45 minut. Po upečení zabalte horkou formu na 10 minut do mokrého ručníku a poté opatrně vyklopte.
Pro přípravu polevy vyšlehejte ve vodní lázni bílky s cukrem a citronovou šťávou na tuhý sníh. Naplňte do zdobičky a udělejte beránkovi srst. Potom dejte na půl hodiny sušit do trouby při teplotě 100 °C.

Reklama