Milé čtenářky, připravili jsme pro vás další zajímavou akci! Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi spousta krásných receptů a jídel, která budeme připravovat pro tyto jarní svátky. My jsme se na to chtěli pořádně připravit, takže abychom vše měli s předstihem, naplánovali jsme na pondělí 29. února v 16:30 v pražské Chefparade akci spojenou s vařením.

Vaříte rády? Pak hledáme 10 z vás, které vybereme formou soutěže. Vítězky se zúčastní redakčního jarního vaření s naší redaktorkou Elly. Společně v holešovickém profi kuchyňském studiu Chefparade uvaříme velikonoční menu a užijeme si zábavu. Která čtenářka s námi takovou akci již podnikla ví, jaká pohoda a dobrá nálada při vaření a testování panuje. A my se na to moc těšíme!

Menu, které budeme vařit

  • Nádivkové slané velikonoční cupcaky
  • Zapečené uzené v listovém těstě se špenátem
  • Sladké velikonoční cupcaky
  • Kapustové karbanátky s bylinkovými dipy
  • Zapečené gratinované brambory s jarními bylinkami a smetanou
  • Jarní bábovka s jogurtem (možno upéct jako beránka nebo zajíčka)

Jaké máme partnery této jarní akce?

velikonoce

Otestujeme skvělého kuchyňského pomocníka pro přípravu pokrmů - Gratus Maxipasta kuchyňského robota od firmy ETA více ZDE.

Eta

Kuchyňský robot ETA Gratus Maxipasta potěší milovníky vaření. V příslušenství najdete nástavce na těstoviny, mlýnek na maso, skleněný mixér, struhadla a další.

Hera máslováPro sladké i slané pečení využijeme rostlinný tuk Hera máslová. Hera máslová příchuť se hodí nejen na běžné pečení, ale díky zvýšenému obsahu tuku i na přípravu krémů, krémových dezertů a dortů. Krém z ní připravený je pevný a dobře tvárný. Více na www.pecenijeradost.cz - najdete zde spoustu receptů!

smetanaMlékárna Valašské Meziřící nám pro naše menu dodá zakysanou smetanu, smetanový jogurt a klasický bílý jogurt. Konkrétně otestujeme: Kysanou smetanu z Valašska, Bílý jogurt z Valašska, Smetanový jogurt bílý z Valašska. Celý sortiment výrobků najdete na www.mlekarna-valmez.cz

Při vaření vznikne nepořádek a hora nádobí, nebudou chybět ani úklidové přípravky. Také se blíží jarní úklid, takže se vám úklidové přípravky budou jistě hodit.

Na to všechno se můžete těšit s námi. Opět budeme mít pro vás velké množství dárečků pro vás na testování doma.

Jak se zapojit do výběru na tuto akci? Chcete se s námi zapojit do této akce a přijet za námi do Prahy? Vyplňte nám tuto krátkou soutěžní anketu, kterou najdete ZDE.

Reklama