Milé čtenářky, připravili jsme pro vás další zajímavou akci! Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi spousta krásných receptů a jídel, která budeme připravovat pro tyto jarní svátky. My jsme se na to chtěli pořádně připravit, takže abychom vše měli s předstihem, naplánovali jsme na pondělí 29. února v 16:30 v pražské Chefparade akci spojenou s vařením.

Vaříte rády? Pak hledáme 10 z vás, které vybereme formou soutěže. Vítězky se zúčastní redakčního jarního vaření s naší redaktorkou Elly. Společně v holešovickém profi kuchyňském studiu Chefparade uvaříme velikonoční menu a užijeme si zábavu. Čtenářka, která s námi takovou akci již podnikla, ví, jaká pohoda a dobrá nálada při vaření a testování panuje. A my se na to moc těšíme!

úklid

Při vaření vznikne nepořádek a hora nádobí, nebudou chybět ani úklidové přípravky. Také se blíží jarní úklid, takže se vám úklidové přípravky budou jistě hodit.

Otestujeme úklidové přípravky Real od firmy Zenit pro mytí podlahy, pro všechny možné plochy v domácnosti, pro mytí oken a nádobí. Konkrétně to budou univerzální přípravky Real green clean podlahy, Real green clean plochy a Real green clean mytí nádobí.  Přípravky Real jsme již některé testovali, podívejte se na naši reportáž ZDE. Vše najdete na www.zeniteshop.cz/.

úklid

Kromě přípravků pro úklid vyzkoušíme také pomocníky pro úklid od firmy Vileda. Konkrétně mirkohadřík Actifibre, mop Easy Wring Ultramat a pomocník pro mytí oken Windomatic.

úklid

Jaké máme partnery pro vaření??

Otestujeme skvělého kuchyňského pomocníka pro přípravu pokrmů – Gratus Maxipasta kuchyňského robota od firmy ETA více ZDE.

Kuchyňský robot ETA Gratus Maxipasta potěší milovníky vaření. V  příslušenství najdete nástavce na těstoviny, mlýnek na maso, skleněný mixér, struhadla a další.

úklid

Pro sladké i slané pečení využijeme rostlinný tuk Hera máslová. Hera máslová příchuť se hodí nejen na běžné pečení, ale díky zvýšenému obsahu tuku i na přípravu krémů, krémových dezertů a dortů. Krém z ní připravený je pevný a dobře tvárný. Více na www.pecenijeradost.cz - najdete zde spoustu receptů!

Mlékárna Valašské Meziřící  nám pro naše menu dodá zakysanou smetanu, smetanový jogurt a klasický bílý jogurt.  Konkrétně otestujeme: Kysanou smetanu z Valašska, Bílý jogurt z Valašska, Smetanový jogurt bílý z Valašska Celý sortiment výrobků najdete na www.mlekarna-valmez.cz

Na to všechno se můžete těšit s námi. Opět budeme mít pro vás velké množství dárečků pro vás na testování doma.

Jak se zapojit do výběru na tuto akci? Chcete se s námi zapojit do této akce a přijet za námi do Prahy? Vyplňte nám tuto krátkou soutěžní anketu, kterou najdete ZDE.

Reklama