Pečení mazanců a beránků, barvení vajíček, pletení pomlázek, to vše neodmyslitelně patří k Velikonocům. Pokud si budete letošní svátky zmrtvýchvstání chtít zpříjemnit něčím kvalitním, s produkty Baron Hildprandt nemůžete udělat chybu a potěšíte i toho nejnáročnějšího dospělého koledníka.

b1.jpg

Ovocné speciality Baron Hildprandt s obsahem alkoholu 40 % jsou blendované destiláty inspirované původní recepturou rodu Hildprandtů a vyrobené macerací prvotřídního sušeného ovoce z jižních Čech. Ovoce se po maceraci nakládá do 62% ovocného destilátu, čímž se získá výrazný a voňavý extrakt. Baron následně vzniká kombinací extraktu, stařeného destilátu a vody z vlastních studní. Výsledný blend se dostařuje po dobu 2–3 měsíců v sudech z českého dubu.

Kdo má rád hrušky, tak doporučujeme Baron Hildprandt Ze zralých hrušek, který odráží dokonalé spojení nejlepších českých hrušek s ovocným macerátem a lásku k práci mistra destilatéra Václava Šitnera. Nejlépe si tento tekutý poklad vychutnáte při teplotě 20 °C a ani nepostřehnete sílu v podobě 40 % alkoholu.

b2.jpgBaron Hildprandt Ze zralých hrušek seženete na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 755 Kč. A pokud holdujete jinému ovoci, zkuste Barona Ze zralých malin, švestek či meruněk.

Nebo si vychutnejte tento příjemný den s pálenkami Baron Hildprandt o síle 42,5 %. Tyto pálenky Baron Hildprandt poznáte díky ikonické bílé lahvi, čisté jako samotný destilát. Díky čtyřnásobné destilaci jsou všechny destiláty výjimečně jemné a čisté.

Pálenky po destilací zrají ještě ve smaltovaných tancích po dobu jednoho roku, díky čemuž vyniká jejich plná ovocná chuť. Například na jednu lahev 42,5 % Baron Hildprandt Meruňkovice připadne celých 13 kg čerstvých meruněk.

Pálenky jsou k dispozici ve čtyřech variantách:

Baron Hildprandt Slivovice, Hruškovice, Višňovice či Meruňkovice a seženete je na webu www.1er.cz za cenu 640 Kč.
62330a29e7dc7image.jpg