Ahoj milé ženy-inky,

 

já Velikonoce nenávidím i miluju.

 

Nenávidím z toho důvodu, že se musím nechat bezdůvodně zmrskat. Naštěstí se mi to v posledních letech podařilo omezit. Ráno donutím svého miláčka, aby mě alespoň symbolicky vyšlehal, abych mu za ten rok neuschla. Tady na tomto svátku jsem se přesvědčila, že skutečně nebudu mít problémy s tím, že by měl rád SM praktiky, protože ho k tomu musím opravdu přemlouvat J A potom už čekám, až přijde na mě taťka, strejda a jeho syn, u těch jsem si jistá, že když odejdou, nenaskákají mi na zadní části těla modřiny. Odnesou si ta tři vajíčka, která jsem barvila pomocí metody cibule a trávy. Víc jich nedělám, víc koledníků opravdu nečekám. Přestěhovali jsme se a nikdo se k nám nenaučil chodit J Takže ta nenáviděná část Velikonoc je touto návštěvou skoro za mnou. Dopoledne potom jdeme k mým rodičům a to se vždy děsím, že po cestě nějakého už užralého pomlázkáře potkám, naštěstí mívám s sebou toho svému body guarda, který, když jde do tuhého, umí ukázat, kde jsou meze….. J

 

No a proč Velikonoce miluju? Protože miluju Velikonoce jako oslavu jara. Miluju žlutou barvu, žluté kytky, žlutou dekoraci. Mám velkou krabici dekorací, které vždy ráda jenom kvůli tomu jednomu dni vyndám a vystavím, protože mám pocit, že se díky ní byt úplně rozzáří, a po té šedé zimě je to nádhera. Ale bohužel letos to venku moc jarně nevypadá, ale můj byt už je nazdobený.

 

A abyste viděli, jak si ráda vyzdobím místnosti, hlavně obývák, který je u nás centrem dění, posílám fotky dekorace z loňského roku. Nechybí ani beránek, ale je (přiznám se) kupovaný. Já ho nepeču (zbytečně bych uždibovala) a navíc je biskupský. Můj miláček totiž „piškotový“ věci nejí. A i tak si myslím, že beránek ozdobený mašličkou (i když je kupovaný), je hezký.

 

Tak ahoj

 

ValerieM těšící se na jaro J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Valerie, máte nádhernou výzdobu, strávit Velikonoce u vás musí být příjemný zážitek. Vaši lásku ke žluté úplně chápu, hned si běžím koupit žluté narcisy. A vy, ostatní ženy-in, nenechte se zahanbit a pište, jak slavíte Velikonoce vy!
Reklama