t1.jpg

Šťavnaté uzené

Velikonoční nádivka je tradiční lahůdka a neměla by chybět na žádném stole. Skvělou chuť jí dodá uzené. Kaufland vyrábí uzená masa pod značkou K-Mistři od fochu z Modletic! ve vlastním masozávodě u Prahy. Obsahují minimálně 90 % masa, jsou vyrobena podle Českých cechovních norem, uzena na bukových štěpkách a neobsahují zvýrazňovače chuti. V loňském roce díky své lahodné chuti a šťavnatosti získala již podruhé za sebou ocenění „Česká chuťovka“ a „Nejlepší novinka Volby spotřebitelů“.

Uzené z Kauflandu vám detailně představíme v dalších článcích. Můžete se těšit na reportáž z výroby, testování redakcí i vámi, čtenářkami, a přidáme i vaše rodinné recepty na velikonoční nádivku.

uy.jpg

Velikonoční pečení

Beránci, jidáše, mazance. To všechno neodmyslitelně k velikonoční tabuli patří. Podle tradice by se jidáše měli péct na Sazometnou středu. Beránci a mazance zase na Bílou sobotu. Pokud však v dnešní hektické době nestíháte, můžete zajít do Kauflandu, který napekl za vás. V nabídce najdete jidáše, mazance s rozinkami i bez nich, a hned několik druhů beránků. Můžete si vybrat bezlepkového, ze špaldové mouky či v BIO kvalitě.

uy1.jpg

Není vejce jako vejce

Velikonoce se blíží. Pokud chcete pro koledníky nebo do těsta beránků ta nejkvalitnější vejce, sáhněte po těch z volného výběhu, například od dodavatele Statek Dvořák. Obchodní řetězec Kaufland nabízí ve stálém sortimentu již nyní téměř 2/3 vajec z podestýlkových chovů, volných výběhů nebo od bio producentů. Nejpozději v roce 2024 vyřadí vejce z klecových chovů ze sortimentu úplně.

uy2.jpg

Vejce z volného výběhu, Statek Dvořák – 59,90 Kč/6 ks

Kaufland nabízí široký výběr vajec – ve stálém sortimentu primárně česká výjimečně slovenská a v akční nabídce se pak objevují i zahraniční vejce. Zákazník může vybírat z různých velikostí a typů chovů – od oblíbených podestýlkových vajec (značených číslem 2), vejce od slepic z volného výběhu (1), po BIO vejce (0). Novinky – vejce z volného výběhu K-Jarmark jsou nabízena ve velikosti M v balení 6 ks a podestýlková K-Classic aktuálně ve 2 typech balení – M10 (M značí velikost a číslovka počet kusů v balení) nebo L6, ale také zvýhodněná velká balení M20 a M30, všechna pouze od českých nosnic.

uy3.jpg

K-Jarmark Vejce z volného výběhu – 54,90 Kč/6 ks
K-Classic Podestýlková vejce – 36,90 Kč/M10 ks

Živé x sýrové pomlázky

Stejně jako beránek patří k Velikonocům pomlázky. Vrbové nebo třeba sýrové, které dodají koledníkům energii. V Kauflandu pořídíte tradiční ručně pletené pomlázky z vrbového proutí dokonce ve třech velikostech. V letošní nabídce nechybí ani rostoucí zapletené pomlázky v květináči a další velikonoční květinové dekorace, které oživí sváteční výzdobu.
6220876864bd8obrazek.jpg

Sýrová pomlázka přírodní/uzená – 32,90 Kč

uy4.jpg

Vrba jíva (15 cm) – 229,90 Kč


622087b8424deblobid0.jpg

Kalanchoe ve velikonočním obalu – 69,90 Kč

iu6.jpg

Osení – 29,90 Kč

Vše, co potřebujete na slavnostní velikonoční tabuli, najdete v Kauflandu, navíc za skvělé ceny. Tak Hody, hody doprovody…

Více na KAUFLAND.CZ
6220882d964a3obrazek.jpg