Naším tipem pro jarní dovolenou jsou Kanárské ostrovy! Za necelých pět hodin letu se octnete na ostrovech, které si získávají stále vetší oblibu hlavně díky své dosažitelnosti a stálým klimatickým podmínkám. A ty jsou stále příznivé. Sluníčko, vysoké teploty, teplé moře... co víc si přát pro kouzelnou dovolenou?
 
Od neuvěřitelných pouští k tropickým lesům. Od měsíční krajiny k bohatému mořskému dnu. Na Kanárských ostrovech je možné vše. Každý ze sedmi ostrovů Vám nabízí fascinující a odlišný svět. Tak vzrušující, jak si jen budete přát. Prožijete tu intenzivní dovolenou plnou představ a překvapení. Nechte se obejmout příjemným kanárským klimatem. Naleznete tu nejlepší rekreační zařízení, nejmodernější hotely a bezpočet obchodů pro nákupy dle Vašeho přání. Máte to všechno na dosah ruky, pouhých pár hodin letu. ZKUSTE TO OBJEVIT!

Pro svou dovolenou si můžete vybrat některý ze sedmi ostrovů, každý nabízí něco trochu jiného. Pokud milujete společnost, zábavu, hlučná letoviska s velkou nabídkou společenského vyžití, pak nejnavštěvovanější Gran Canaria vás jistě nezklame. Jižní část ostrova, která je nejteplejší, nabízí nádherné pláže. Nyní, kdy ještě sezona není v plném proudu, budou pláže poloprázdné a vy si to budete moci krásně užít! Pusté nekonečné a rozlehlé pláže nabízí ostrov Fuerteventura, jen turistických středisek je tady méně a občas tady fouká svěží vítr. Pokud ale milujete klid a samotu, pak určitě poleťte sem.
Pláže s černým pískem, úžasná sopka, na kterou si můžete udělat výlet, skvělá kuchyně a možnosti pro pěší výlety, tak to je největší ostrov Tenerife. Krásné laguny, lávová pole a členité pobřeží nabízí Lanzarote. La Palma, La Gomero a El Hiero jsou menší ostrovy, které jsou také krásné, turistický ruch zde ale není tak rozšířený. 
 
 
Náš tip:
Je to skvělá dovolená pro matky s dětmi. Teploty nejsou extrémní, nehrozí žádná 40stupňová vedra. Vy si užijete krásnou dovolenou a děti se zabaví! Využijte možnosti výletů jak pro sebe, tak pro děti. Super parky pro děti je určitě nadchnou!
 
Podívejte se na nabídku této cestovní kanceláře. Pokud chcete cestovat na poslední chvíli, jistě vás uspokojí zajímavá last minute nabídka!
 
Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234mobilní operátor 602313049fax 224946391 nebo 224 948025.

Reklama