S nadcházejícím jarem a rozkvétající přírodou přicházejí také Velikonoce. Významný křesťanský svátek, který je druhým nejoblíbenějším svátkem v České republice, je známý hlavně tím, že nám velikonoční zajíček nadělí spoustu dobrot a laskomin. Chcete Vaše nejmenší potěšit také něčím sladkým? HARIBO Vám přináší tip na Velikonoce. S bonbóny MAOAM, malými sáčky Goldbären čí šťavnatou novinkou Saft-Goldbären potěšíte malé i velké koledníky, kteří se objeví za Vašimi dveřmi. Jistě se k Vám pak budou rádi vracet. Hospodyňkám zase usnadní nadělování. Po ruce budou hned malá balení pro každého.

haribo

Cukrovinková klasika - MAOAM - jsou ovocné žvýkací kostky v pěti příchutích citronu, pomeranče, maliny, třešně a oblíbené jahody. Sladké kostky jsou zabaleny v jemném voskovaném papíře a tím je zaručena jejich dlouhotrvající svěžest. Veselý mužíček MAOAM se na obalech objevuje v různých variantách, je u malých i dospělých mlsalů bonbonů MAOAM velmi oblíbený. Barevné provedení jednotlivých balení MhariboAOAM vychází z barvy ovoce příslušné příchutě bonbonů, spotřebitelé tak mohou sáhnout přímo po své oblíbené chuti. Balení po pěti kusech můžete rozdělit a každému koledníkovi dát malý balíček podle jeho chuti.

Doporučená cena MAOAM v balení 66 g se třemi kostkami je 14,90 Kč a v balení 110 g s pěti je 19,90 Kč

Haribo balení s osmnácti malými 7g sáčky tradičních Goldbären mini medvídků jsou pro návštěvníky s pomlázkou velmi chutné a pro Vás i velmi praktické. Ze čtvrtkilového balení zlatých medvídků můžete odebrat jeden nebo několik malých sáčků a zbylá část Vám zůstane stále zabalená a neokorá. Můžete obdarovat až osmnáct koledníků.

Doporučená maloobchodní cena za 250g balení je 49,90 Kč

Nejedná se pouze o praktickou nadílku, ale i zdravou a s obsahem prospěšné želatiny!

Krásné Velikonoce Vám přeje společnost HARIBO

haribo

 

Reklama