Letošní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA by měl být ve znamení prezentace oborů navazujících v celém komplexu na wellness - nikoliv jen prostou nabídkou produktů, ale především informacemi o nových metodách a inovacích metod  stávajících. V nabídce veletrhu budou zastoupeny školy, vzdělávací instituty i odborníci nabízející znalosti z oborů wellness, četné druhy masáží, i další s wellness nedílně spjatou péči - profesionální kosmetická salonní péče, zábaly, péče o ruce a nohy, aromaterapie, zdravý životní styl, detoxikace i relaxace. Je to vkladem pro ty, kdo si chtějí doplnit znalosti v těchto oborech, i pro zájemce, kteří hledají zaměstnání, chtějí změnit své dosavadní pracovní zařazení či např. pro matky po mateřských dovolených, které zatím nemohou přijmout práci s celodenní pevnou pracovní dobou či za zaměstnáním dojíždět.

Program na téma Rekvalifikace je připravován z řadou odborníků. V průběhu pátečního dopoledne se návštěvníci seznámí s teorií i praktickými ukázkami  masáží - na programu bude thajská masáž",  čokoládová masáž", horké kameny",  medová masáž", Dornova metoda", čínská energetická masáž". Odpoledne bude věnováno komplexu detoxikačních a regeneračních procedur, jako např. Detoxikační masáž bylinnými pečetěmi dle P. Jentschury" , 10týdenní koncept Moje celulitní kúra", Jentschurova Regenata - kúra 21. století", pro nastávající maminky pak přednáška Zdravá a krásná během těhotenství".

 

Sobotní odobrný program začne seznámením s účinky a zásadami aromaterapie, jejím uplatněním v kosmetické péči, návštěvníci dostanou příležitost nahlédnout do moudrostí Orientu v kosmetické péči i seznámit se s praktickými ukázkami relaxačních procedur.

 

Námětů pro špičkovou kosmetickou a wellness péči bude nespočet, inspiraci zákazníci naleznou na stáncích více než tří stovek vystavovatelů - na řadě z nich odborníci poskytují informace a probíhají tam čato i praktické ukázky (m.j. např. značky GERnétic, Thalaspa, Sothys, Bernard Cassiére, Biologique Recherche,  Bioline, Alissa Beauté, Klapp.cz, Biokosmetika Dr. Spiller, Datura, Blick, Ryor a další).

 

Inspirací může být program VŠTVS Palestra, která předvede svůj Aqua-Fitness Academy program - vystoupení taneční skupiny, předvedení nových prvků aqua-fitness. Videostřih ukázek aquadisciplin, cvičení aquaaerobiku, aquakikboxu a aquaspinningu, s provedením přednášky o těchto disciplinách a módní přehlídkou plavek.

 

Jedním z hitů jsou anti-aging programy nebo přírodní kosmetika.

Anti-aging programy zahrnují širokou škálu vysoce kvalitní produktů i metod pro pěstění těla, navození fyzické i duševní harmonie a tím prevence fyzického i duševního stárnutí.

 

 

Přírodní kosmetika a přírodní produkty se stávají hitem doby. Ačkoliv v kosmetickém oboru není tento pojem jednoznačně definován, poptávka po přírodních produktech z ekologicky pěstovaných surovin, šetrných k životnímu prostředí i našemu organizmu i harmonicky působících na naše zdraví svědčí o vyspělosti a uvědomění zákazníků. Tato nová generace produktů se objevuje v prezentacích velké řady firem z tzemska i ze zahraničí, např. ATOK, Vitek trade, M+H, TopVet, Tanamera, Nobilis, Jentschura, mnoho společností se při své běžné produkci specializuje na několik řad bioproduktů.

 

Na veletrhu samozřejmě na návštěvníky čeká kromě možnosti nákupů velká řada trendových záležitostí - účesy italských i českých kadeřnických mistrů zpracované v poutavé show, na kadeřnických, kosmetických a nehtových" stáncích možnost nechat si zdarma poradit a často zdarma či za velmi příjemné veletržní" ceny si nechat od největších mistrů vytvořit nový účes, nalíčit v nadcházejících trendech,  vyzkoušet některý z druhů masáží, perfektní manikúru či vyzkoušet gelové" či akrylové" nehty, nebo alespoň hezké zdobení, a to i nehtů na nohách. Kdo nemá zatím odvahu a chuť na změnu", může se alespoň obdivovat kreativní tvorbě soutěžících při řadě vrcholných soutěží: Creative image team, fotomakeup, nail art, stamping nail art, manikúra, účesy a líčení juniorů a mnoho dalšího.

Více hledejte na stránkách www.beautyexpo.cz