Co kazí radost z nakupování čtenářce Karinečce? Přečtěte si její vtipný příspěvek a podiskutujte si pod ním.

Veikost doby! Věči neni počeba! Akorat! To jsou přesně ty věty, které mě dokážou neskutečně vytočit. Asi jako většina obyvatelstva také občas nakupuji oblečení u našich vietnamských spoluobčanů a naprosto mě dokáže rozložit, když si zkouším něco, v čem vypadám jako velryba, sádýlko leze tam, kde nemá a najednou za sebou slyším:"šuší". V tu ránu mám rudo před očima a i kdybych našla zrovna tento vyhlídnutý kousek ve větší velikosti, tak mám po chuti si ho dopřát a odcházím s nepořízenou.

Měla jsem tu čest si přivydělávat při mateřské prodejem ve vietnamském obchůdku, osůbky to byly příjemné, mají naprosto odlišnou mentalitu, jsou to obrovští dříči, jenom jaksi nepochopili, že zákazník má právo si zboží vybrat sám.

Ale abych neublížila menšinám, tak musím podotknout, že v našem malebném městečku máme takový pěkný malý obchůdek s příjemnou  paní prodavačkou, která je tak strašně ochotná pomoci s výběrem zboží, že já osobně /a pokud vím, tak další spousta lidí/, tento obchod obchází obloukem, i když by bylo z čeho vybírat.

V momentě, kdy vkročím do tohoto obchůdku, už mi tato sympatická žena stojí za zadkem a než se nadechnu, abych jí řekla, co že to vlastně sháním, tak zjišťuji, že to vlastně sháním úplně zbytečně, protože tato milá osůbka mě okamžitě přesvědčuje o něčem jiném a to já moooc nemám ráda.

Abych nezůstala jen u prodavačů a prodavaček, máme my to doma poměrně velké štěstí na kvalitu zakoupeného zboží.

Moje dítko si velice přálo na vánoce chodícího koníka jedné nejmenované značky a ač mi skřípaly zuby, Ježíšek ho nakonec přinesl.

I byla radost veliká na Štědrý den, bohužel jenom do doby, než se milý koník dostal z krabice ven. Po vložení baterií chudák zvíře zatřepalo nožkama, spadlo na bok a doslova umřelo. Resuscitace byla neúspěšná, kůň se již neprobral. Skončil na reklamaci.

My s manželem jsme si pořídili pod stromeček satelit a novou televizi. Radost jsme také měli velikou, ale jen do okamžiku, kdy se nám satelit zbláznil a začal nám předvádět věci nevídané. I ten tedy skončil na reklamaci.

Zůstala inu ještě nová televize. Krásná, radost pohledět. Po týdnu provozu si najednou televize usmyslela, že se ještě spát nejde a ejhle, zjistili jsme, že nepotřebujeme ani dálkové ovládání, protože ona dokáže vypínat a zapínat sama bez nás, šikulka. Kdepak asi skončila? Nu přeci na reklamaci.

Buď neumíme nakupovat, nebo kvalita prodávaných výrobků klesá.Přestože jsem vždy vyrážela na nákupy ráda, poslední dobou mě ta chuť tak nějak přechází, ani nevím, čím to je.

Karinečka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Děkuji za příspěvek. Nechci nikterák hájit výrobce, ale vy máte asi opravdu pech.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Máte také takovou smůlu? Už jste něco reklamovaly? S jakým úspěchem?

Napište nám o tom na: redakce@zena-in.cz

Reklama