5ffc561e53315obrazek.png
Nejdůležitější složkou je pravidelný pitný režim a zařazení většího množství čerstvé zeleniny a ovoce do jídelníčku. V dalším kroku můžete omezit konzumaci masa a mléčných produktů, které jsou náročné na trávení, a nahradit je rostlinnými. Rostlinná strava nemusí být jen pro vegetariány a vegany. Vyzkoušejte značku K-take it veggie z Kauflandu. Třeba vás naše tipy budou bavit natolik, že u nich zůstanete. Sortiment rostlinných produktů je opravdu široký. Zahrnuje různá alternativní mléka, jogurty, pomazánky, uzeniny i polotovary a hotová jídla.

A jak je do jídelníčku zařadit?
5ffc563d745f7obrazek.png

K snídani můžete vyzkoušet třeba jednu z posledních novinek značky K-take it veggie – bio kokosový jogurt s příchutí mango-maracuja s lahodnou kokosovou chutí. Nebo si připravit oblíbené smoothie z Veggiegurtu K-take it veggie. Stačí rozmixovat čerstvé ovoce, ovesné vločky a přidat lžičku medu případně čerstvou mátu. Na www.kaufland.cz najdete další veggie tipy i kuchařku. Podle ní můžete upéct Špaldový závin s ovocem, nebo připravit Falafel a k němu placičky z divoké rýže.
5ffc564f57b80obrazek.png

V Kauflandu, jak jsme se sami přesvědčili, najdete na jednom místě i mnoho dalších oblíbených značek pro vegetariány a vegany jako Alpro, Garden Gourmet nebo vyhlášené bezmasé burgery od Beyond Meat i oblíbené produkty slovenské rodinné značky Lunter.

Některé produkty značky K-take it veggie najdete v Kauflandu v tomto týdnu v akci – například rostlinné nápoje, smetany a jogurty. Na výběr je i několik hotovek a nářezů. Milovníci hummusů by měli ochutnat ten značky K-Classic.

Více na Kaufland.cz
5ffc566f40122obrazek.png

Reklama