Ponožky v sandálech už jsme tady propíraly mockrát a je vidět, že tento ryze český fenomén je nesmrtelný. Dobrá tedy, nechme ponožky ponožkami a zaměřme se na pánské kraťasy. Další oděv, který v posledních dnech tak jako každoročně zaplavil naše ulice...

Uznávám, že pánům je vedro, ale je na jejich drahých polovičkách, aby je před odchodem z domu trochu skoukly. Jak chodí muž oblečen, je zhusta vizitkou jeho ženy. Jenomže jak to tak vypadá, mnohé si s tím hlavy nelámou.

šortkyZrovna včera upoutala mou pozornost zadní část jednoho chlápka v bermudách. Ne, nejsem voyer a neokukuji pánské zadnice, ale tahle vypadala, jako by se pán „potentočkoval“, neboť jeho zadnici zdobil velký hnědý flek. To snad není možné! Při pozornějším pohledu mi došlo, že je to batika, a okamžitě jsem si vybavila příběh. Původně byly bermudy asi béžové, ale pravděpodobně si na nich pán „vyrobil“ skvrnu, která nešla vyprat. Přece to nevyhodíme, řekla mamča a vzpomněla si na staré dobré časy, kdy batikovala. Na zadnici se jí povedl parádní „terč“ přesně v místech…no, však víte. Pak není divu, že byl středem pozornosti.

Celý outfit doplnil obepnutým trikem a nechyběly nezbytné sandály s šedými ponožkami.

Jasně, můžete namítnout, ať si každý chodí, jak chce, je to jeho věc, ale někdy celek působí tak odpudivě, že nemůže zůstat bez odezvy.

Apeluji tedy na vás, ženy. Nenechte své muže chodit, v čem je napadne, a dohlédněte na ně, ať vám nedělají ostudu.

Čtěte také:

 

Reklama