Krásný i když momentálně pochmurný den,před deštěm.

Revizor je také zaměstnání,ale já bych to nikdy dělat nemohla,bylo by mi líto lidí,kteří lístek nemají.Dnes již většinou chodí s policií,tudíž bych lidi pouštět ani nemohla.

Ale k situaci,která se mi stala asi tak před 25 lety.Jezdila jsem ráno prvním autobusem v 4.20.Někdy se stávalo,že přijel na stanici dříve a ujel mi.Vylítla jsem z domu a sáhnu do kapsy a peněženka nikde.Letím dále,nedá se nic dělat,pojedu na černo,doposud revizor takto brzo ráno nepřišel.

To jsem se mýlila,jak psala již jedna žena-in,zákon schválnosti.Sedím vzadu,nastoupil předními dveřmi a i přesto,že nás ráno moc nejezdilo,než došel ke mně,byla zastávka a já vystoupila s vědomím,že přijdu pozdě do práce.Čekala jsem na další autobus,nastoupila a říkám si dobrý.Předposlední stanice a hle kdo nenastoupí,revizor.Krve by se do mne nedořezal,bylo jasné,že mně to nemine.

Nešlo mi o peníze,peněženka doma i s OP.Dopadlo to tak,že se mnou vystoupil a šel do práce,kde na mě již čekali kolegové,otvírala jsem podnik.Požádala o zapůjčení peněz,abych mohla zaplatit.

Rozloučili jsme se a on mi říká,to jste nemusela vystupovat a čekat na další autobus,mě bylo jasné proč ?Jaký já měla vztek,to se nedá ani popsat,protože on si schválně počkal na další,věděl,že bude mít rybu chycenou a jistou.

Věrilinka


Milá Věrilinka,

ďakujem za príspevok. Na revízorov mám podobný názor ako Vy. Ten Váš si ešte na Vás zámerne počkal, pretože vedel, že ide na isto. Jednoducho  to nedokážem pochopiť !!! Veď ľudia by si mali pomáhať.   

Krásny deň :-)

Reklama