„Vzhledem k tomu, že Lada má garsonku, trávili jsme většinu času v mém bytě. U ní jsem byl jen párkrát a stačil jsem si všimnou, že ji na uklízení moc neužije, ale jak se vybarvila poté, co se nastěhovala ke mně, to jsem skutečně nečekal,“ tvrdí Igor.

shutterstock-679575055-2.jpgFoto: Shutterstock

Jeho přítelkyně je prý opravdu bordelářka s velkým B. Hned po nastěhování se u Igora začala chovat jako doma a takřka po sobě neuklízí. Igor po celém bytě zakopává o její věci a výjimkou nejsou ani povalující se odpadky. Lada po sobě prý nemyje nádobí, nevynáší koš, nechává obaly od jídla tam, kde zrovna dojí a všude možně se válejí posmrkané papírové kapesníčky.

„Nedávno jsem musel zavolat instalatéra na ucpaný odpad a ukázalo se, že Lada splachuje tampony a vložky do záchodu. Po měsíci soužití už jsem to nevydržel a musel jsem si s ní o tom promluvit. Dívala se na mě jako na blázna, prý je to běžný denní nepořádek a nic hrozného, ale slíbila, že se teda polepší. To jí vydrželo přesně týden a potom se všechno vrátilo do starých kolejí. Po nějakém čase následoval další rozhovor, další týden, kdy byla pořádnější a potom opět vše ve starých kolejích. Z toho vyplývá, že asi není schopná se změnit a já nevím, jestli chci žít v prasečím chlívku, nebo po ní pořád něco uklízet. Navíc si nedovedu představit, že bychom měli děti, to už bychom žili asi rovnou na skládce. Jenže mám se rozejít se ženou, kterou miluju, kvůli nepořádku?“ ptá se Igor.

Zdroj: respondent Igor

Čtěte také:

Reklama