Přečtěte si unikátní příspěvek od čtenářky, která jako jediná je natolik statečná, že se „celá“holí epilátorem. jak to dělá, že neřičí bolestí? Možná vám prozradí recept, možná má „hroší“ kůži

Hezký den redakce ženy-in a čtenářky

I já posílám pár řádků na téma holení a navíc přidávám mojí patálii. Snad Vás to trochu rozesměje :)

- Kdy jste začala holit poprvé: Tak nohy a podpaží už na základní škole, raději dodám na druhém stupni :D To ostatní až na střední.
- Své zkušenosti s různými žiletkami, holítky, depilačními přípravky: První zkušenost, to byla obyčejná jednorázová žiletka. Pak holítko - strojek, a u něj dvě náhradní hlavice, upřímně, ty břity snad byly tupé, vůbec to neholilo. U těch žiletek a strojku, mi vadilo používání vody, pěny, mýdla, atd. A pak ty zatracené pupínky.
Depilační přípravky: Šlo to, jen jsem se trochu na intimních partiích zapomněla s časem au, a taky si nesundala stříbrný prstýnky, škoda jich :(
Jinak u mě vede epilátor, s ním zvládnu nohy, ruce, podpaží a třísla. Výhoda - čeká mě to jednou za měsíc, některé chloupky se už neobjeví, a je jich míň. A nevýhoda - nyní už jen nějaký ten zarostlý chloupek, ale ten většinou vydoluji pinzetou.
- Holení otázkou hygieny, nebo spíš estetiky: Obojí. A taky se přiznám, že, když se někdy opomenu, a to je převážně v zimních měsících, tak se mi o tom zdá. No prostě v tom snu nastanou situace, kdy se za ty chloupky dost stydím, je mi trapně. Ještě ke všemu ten sen lže a nemám v něm chloupky, ale větší chlupy. Ale to je jen naštěstí ve snu :)
- Co byste si počala, kdyby najednou holení vyšlo z módy: Nic, holila bych se dál. Horší by bylo, kdyby se přestaly holící strojky či žiletky vyrábět, ale to se určitě nestane :)
- Dokázala byste se vsadit, že si necháte zarůst nohy a vyjdete na ulici?: No, to asi ne, leda možná někde, kde nikoho neznám :D

A teď ta slíbená patálie:

Po 3 týdnu: Sakra, potřebuji se zase oholit. Ne, není mi dobře, nechám to na jindy.
Po 4 týdnu: No ale takhle to dál už nejde. Chloupky rostou a epilátorem to už pak bez bolesti nepůjde.
Po 5 týdnu: Je mi sice trochu líp, ale pořád se necítím na to, vzít si svůj epi a pustit se do toho. No nic, rozhodnu se tentokrát vzít vše jen holící hlavicí.
Sakra já zapomněla, že planžeta už dosluhuje a každou chvíli nebude k použití. Samozřejmě náhradní nemám a klasickou žiletku už nepoužívám.

Jdu na to.
No tak to je výborný, druhá noha oholená jen do půlky. Že já všechno nechávám na poslední chvíli, pak to takhle dopadá. Hm, a to ještě potřebuji oholit ruce, podpaží a intimní partie. No nic, tak sáhnu po obyčejném strojku, který leží na dně skříně, jako nechtěný dárek. A už se netvářím tak zklamaně, jako tenkrát, co jsem jej rozbalila a říkala, že ho potřebovat nebudu. Jako nouzovka se hodil a jak. :)

Po týdnu: Zabrousím do marketu a náhodou narazím na strojek. Hm, je pěkný, sice jen na baterie, ale cena je přijatelná. Extra kvalita to asi nebude, ale zkusím a uvidím. No jo, co mi taky zbývá, když nemám tu náhradní planžetu.

Tak tedy zkusím ten nový strojek.
Kruci, ten je na houby, co jsem si to koupila, holí to, jak když neholí. A o intimních partiích, ani nemluvím, místy to bolí. Trvalo to dlouho a už mě to nebavilo, tak nastoupila opět nouzovka, která již od prvního použití zaujímá své místo v koupelně.

Poté lítám u nás po městě a sháním náhradní planžetu ke svému nej strojku. No, neseženu, ale oholit se potřebuji. Mám vztek. Ještě potřebuji do drogerie, pro barvu na vlasy. Vlezu tam, a co nevidím, koukám na holící strojek, taky jen na baterie, ale co. Líbí se mi, i cena jde, jenže co když to bude to samé a budu tam, kde jsem byla. Vzala jsem ho.

Tak jo, docela to jde. Oholí to víc chloupků najednou, než ten předchozí, ale intimní partie, taky na houby, bolí to. Opět mám vztek, sama na sebe, že nejsem schopná sehnat tu zatracenou planžetu. Tu jedinou, která byla nej....

Co myslíte, mám už koupenou tu planžetu? :)

Hezký den. Jerenika

Takže jak tak čtu, kouzlo v nebolestivosti je v palnžetě. Držím vám palce, abyste ji sehnala. Jinak klobouk dolů za tu odvahu to poprvé zkusit.

Reklama