Snad každá žena touží po tom, aby se drahé polovičce líbila. To i v dlouholetém vztahu. Vytahujeme tak silné zbraně jako je například erotické prádlo, které už na ramínku křičí „Vezmi si mě!“. Jenže se najdou tací muži, které naši snahu o trochu zpestření neocení. To vám pak mohou zůstat oči pro pláč.

„Ve vztahu se řídím: Být skvělou hospodyňkou v domácnosti, perverzní milenkou v ložnici a elegantní dámou ve společnosti. Vždy jsem si myslela, že přesně po tomto muži touží, ale ejhle… Můj expřítel byl v tomhle hodně natvrdlej. Hlavně tedy v ložnici,“ začíná vyprávět svůj zážitek Romana. Ta chtěla po dlouhé době okořenit společný večer a připravila pro přítele „překvapení“. Kdyby věděla, jakým fiaskem skončí, rozmyslela by si to.

Dilema od dřezu: Není lehké být hlavní kuchařkou a myčkou nádobí a přesto zůstat sexy.
Egon Lánský

Zdroj: www.citaty.net

Romana utekla dříve z práce, aby vše stihla připravit. „Šla jsem nakoupit, cestou jsem si pořídila botičky na hodně vysokém podpatku a utíkala domů. Začala jsem s přípravou večeře a pak se vrhla na úpravu svého zevnějšku. Strávila jsem v koupelně snad dvě hodiny, ale s výsledkem jsem byla spokojená. Následně jsem se oblékla do rajcovního prádélka. Jednalo se o červené body, které mělo vykrojenou látku na zadečku, něco ve stylu tang. Nazula jsem si nové botičky a začal přemýšlet, v jaké sexy poloze přivítám partnera.“

sexy

Během několika následujících minut se objevil Romanin přítel. Čekala na něj opřená o futra a z kuchyně voněla romantická večeře. „Čekala jsem, že se po mě vrhne a budeme mít pořádně divoký sex. On si mě ale prohlédl (já se nakrucovala) a jen suše prohlásil „Preboha, čo to robíš láska? Veď vyzeráš ako Borat.“ Nevěřila jsem vlastním uším. Rozbrečela jsem se, na jeho osobu upustila pár vulgarismů, hodila po něm mísu se salátem a utekla do koupelny. Všechna má snaha přišla vniveč. Tímto večerem skončila jakákoliv má snaha o nějaké zpestření. Teď s odstupem času se tomu směju, ale tehdy mi bylo hrozně,“ dodává na závěr Romana.  

Čtěte také:

Reklama