Ahoj redakce,
koukám, že téma DIETA mě pronásleduje všude a dokonce už i v dnešním tématu:o)
Jo jo jsem ten typ, co se pokouší zhubnout, ale nějak se to teda moc nedaří. Vím, že nejlepší je nežrat, ale nedejte si jídlo, když nějaké je tak dobroučké a taky žijeme jen jednou, tak proč se pořád trápit hlady, že jo? :o)
Ženskou musí mít chlap v noci za něco chytit a ráno do čeho strčit:o) ne, dělám si srandu. Taky jsem z toho pokoušení a zkoušení nových diet už otrávená a hlavně co je nejhorší nemám pevnou vůli a bez ní to fakt nejde, vydržím to vždy tak 14 dní a pak mě začne honit mlsná a je po dietě.
Jo když jsem byla v Anglii jako au-pair, tak to hubnutí šlo samo.Sice jsme si sehnala  adipex a on mě pomohl shodit 10 kilo úplně v pohodě a bez hladu (jenže pak jsme se vrátila domů a ona domácí kuchyně a jiný denní režim udělaly své a 8 bylo za rok nahoře raz dva).
Ale to bylo před 7 lety a teď jsem ho zkoušela taky, jenže zázračný účinek nepřišel :o(
Přítel byl minulý rok 6 měs bez práce.Byla jsem z toho na nervy, aby se poplatila hypotéka a tak jsem si nabrala 10 kg. No nejhorší je, že si toho ze začátku nevšímáte a pa, když už se do ničeho nevejdete, je pozdě. Šantán
Takže jsme skončila na váze 85 kg což už je moc, když mám jen 169 cm. Musím říct, mě to cvičení a pevná vůle vydržela asi měsíc a půl, což je u mě rekord a teď jsme na váze 77,8kg.
Ale už tak měsíc jsem ani nepoužila stroj na cvičení, což jsem nutně potřebovala, abych mohla dát dolů nějaké to kilčo.Hlavně, že stál 5 tisíc a teď slouží jako odkládací plocha na prádlo:o)

Tak budu docela zvědavá, co sem další lidičky napíšou a třeba vyzkouším zase něco nového, co mně pomůže shodit nějaké to další kilčo. Nejvíce mě to asi deptá, když jdu s kamarádkou do klubu a připadám si jako velryba neb ona má jen 50 kg a já, no ani nemluvit. Ale zase na druhou stranu kdybych někde ztroskotala, tak vydržím déle:o) No doufám, že se mně to teď nesplní neb v pondělí odjíždím na dovču do Řecka na jeden ostrov.
To budou koukat jak jsme v Čechách krev a mlíko:o)


Milá ženo-krev a mlíko,
to je výborný nápad.
V jižních krajích vaše vnady jistě ocení a u moře se navíc dobře hubne...
Tak hezkou dovolenou.

Reklama