O to, kam na dovolenou, se u nás každý rok vedou boje téměř bratrovražedné. :-)) Pro každého z nás je totiž tou NEJ dovolenou něco jiného. Já miluji vodu, ať už je jí rybník, nebo moře, zatímco můj muž se nejradši kochá krásami vytvořenými lidskýma rukama: malířství, sochařství, architektura...

Loni jsme to vyřešili drobným kompromisem: dovolenou ve Francii. Týden jsme byli u moře, druhý týden v Paříži. :-) Nebylo to špatné, ale určitě mi dáte za pravdu, že v letním horku je lepší ráchat se ve vodě :-), než se toulat rozpáleným městem. Tak to letos zase zkouším :-)... zatím bezvýsledně, můj drahý je strašně tvrdohlavý. Vlastně, malý pokrok tu je: Začal mi slibovat, že pojedeme na dovolenou do Liberce. :-)) Já si tam prý užiju vody do sytosti a on si tam něco hezkého ke koukání taky najde.

No... asi můžu být ráda, že mi místo dovolené nevyřídí permanentku do krytého bazénu v našem městě. :-))

Zdraví - Eliška. :-)


Dobrý den, Eliško.
Francie by byla velmi krásná země, kdyby v ní nežili Francouzi. To je ale jen takový malý postesk, třeba ti jižní Francouzi vlastně ani nejsou Francouzi, ale jsou to spíš Okcitánci, a s těmi se dá vyjít poměrně dobře nefrancouzsky. Ale jinak? Pozdravujte v Liberci, mají tam super antikvariát.

A kam letos zavane osud vás? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!