Za co nejvíc utrácím? Tak to je můj největší úlet - za věci do domácnosti! Myslím tím nábytek, různé doplňky, elektroniku. Strašně ráda pořád něco vylepšuji a vymýšlím. Něco se přestaví, přebourá, a tak to jde dokola. Manžel je z mých výmyslů už celý pryč a nechápe mé úlety. Máme malý byt, ale hodně útulný, díky mně! Nejvíce ušetřím na jídle, nejsme moc nároční. Nikdy bych neutrácela za drahou kosmetiku, oblečení a kulturu. Mojí prioritou v životě je šťastná rodina a zdraví.

S přáním pěkného dne se loučí Miroslava H.


Tak to si na Ženě-in příští měsíc užijete! :-)

Moje maminka byla taky taková. Co má na sobě, to jí bylo šumák, zato jak viděla pěkný závěs nebo stojací lampu, tak se neznala. Tehdy, za hlubokého totáče, samozřejmě byla nabídka v obchodech dost chudá, takže když se objevilo nějaké zajímavé zboží, měli ho pak všichni. Vzpomínám si, že jednou někde objevila pojízdný servírovací stolek - byl to krásný kousek z pěkného červeného dřeva, s pozlacenými kolečky, a pod stolkem byly zasunuté ještě čtyři malé skládací ministolečky. Celé to vypadalo velmi luxusně, ale bylo to úplně k ničemu, zvláště do našeho panelákového 3 + 1:-)  Při jízdě se to celé otřásalo, takže i kdyby chtěl někdo na horní desce dopravovat např. skleničky s drinkem, nedopadlo by to dobře. Navíc, všude jsme měli 2 cm vysoké prahy...
No, udělala si radost, budiž jí to přáno. Ještě ho má, teď bydlí v miniaturní garsonce a stolek je přistavený v rohu a slouží jako odkladiště.

Reklama