Nudné bílé domácí spotřebiče, které jsou sice výkonné, ale designem nijak nevynikají? A proč raději neoslnit návštěvu praktickými a designovými pomocníky? Představujeme spotřebiče určené především mužům, aby své protějšky mohli příjemně překvapit večer i ráno.

whirpool

whirpoolOslnit dámskou návštěvu lze nejen neodolatelným charismatem, ale i netradičními a zároveň moderními spotřebiči. Není problém zabodovat třeba správnou teplotou jejího oblíbeného vína. Domácí vinotéka Whirlpool WW 1600 je ideálním řešením pro milovníky žen, ale především pro milovníky vína, kteří dbají na správnou teplotu a uchovávání archívních pokladů. Domácí vinotéky mají kapacitu až přes 100 lahví, které chrání před vlivem slunečního záření speciální skleněné dveře s UV filtrem. Ve vinotéce lze nastavit konstantní vnitřní teplotu v rozmezí 7–18°C, mnoho z nich je navíc doplněno antivibračním systémem, který tak zajistí pro víno klidné prostředí i při bujarých domácích večírcích.

Možnost blýsknout se před dámskou návštěvou nabízí také moderní vestavný kávovar, který ráno připraví italské espresso, nebo třeba krémové cappuccino. Na výběr je plně automatický Whirlpool ACE 100 nebo poloautomatický Whirlpool ACE 010. Při přípravě nápoje stačí pamatovat na pár základních pravidel: mletá káva by měla být v množství 7 g pečlivě upěchována, tlak vody by měl dosáhnout alespoň 9 barů, teplota vody 90°C a doba průtoku je optimální po 20 až 30 vteřin. Připravujte kávu vždy do nahřátých hrnečků. Po ukončení procesu by se v šálku mělo nacházet cca 30 až 50 ml emulze kávového oleje a vody se zhruba 2 mm vysokou vrstvou homogenní, ořechově hnědé pěny.

Reklama