Finalistky České Miss letos v létě určitě nezahálí. Průběžně na sobě pracují a připravují se na finálový galavečer, který rozhodne o tom, která z finalistek získá titul Česká Miss 2017, kampaň za půl milionu korun a poletí reprezentovat Českou republiku na Miss Universe. V rámci letního setkání finalistek v rezortu Villa Memories proběhlo i první setkání s módní návrhářkou Petrou Pilařovou, která intenzivně připravuje kolekci večerních šatů. Ty mají nádech orientu a již na první zkoušce bylo jasné, že podtrhnou přirozenou krásu finalistek.

saticky

Kolekce večerních šatů pro finalistky České Miss 2017 se nese v duchu letních dnů se špetkou orientu. Inspirací mi bylo krásné slunné počasí a teplé večery. Při tvorbě jsem se nechala unést bílou krajkou s hedvábím a v celé kolekci převažují bílé, smetanové a pudrové tóny přecházející do zlaté a černo zlaté. Bílá barva je znakem čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale také perfekcionismu a touhy po dokonalosti, a to jsou přesně vlastnosti, které by měla Česká Miss mít,“ uvádí Petra Pilařová, která si potrpí na dokonalost a detaily. 

saty miss

saty

bile

„Pro tuto kolekci jsem použila mimo jiné materiály z přírodního hedvábí a ručně zpracované krajky. Mým cílem bylo, aby šaty působily lehkým a jemným dojmem a potrhly ženskou krásu. Zároveň pro mě byla tato kolekce další výzvou, kde jsem mohla uplatnit svou kreativitu a nechala se unést do zemí s vůní orientu.“

Pro tvorbu Petry jsou typické detailní ruční práce, a tak v její nově připravované kolekci nechybějí elementy jako krajka, flitry či zdobení korálky. Kromě krajek Petra Pilařová využívá i důmyslná střihová řešení, jako jsou průstřihy a rozparky. Kolekce je tak jednoduchá, čistá, mladistvá a na finalistkách České Miss 2017 působí nesmírně sexy. „Záměrem celé kolekce bylo vytvořit z dívek dvanáct překrásných bohyň v světlých rozevlátých večerních robách. Bílá, krom jiného, znamená i nový začátek, stejně jako bude i nově zvolená Česká Miss 2017,“ doplnila Petra Pilařová.

tvorba

pil

cerne

Finálový galavečer se uskuteční 23.9. 2017 v DRFG Areně v Brně a po mnoha letech je přístupný veřejnosti. Lístky jsou k dostání na www.ceskamiss.cz a v síti TicketPro.

Reklama