ha.jpg
Foto: www.dolnimorava.cz

Představte si mrazivě krásné ráno. Nadechnete se čerstvého vzduchu a pomalu se pustíte dolů jiskřivě bílou sjezdovkou. Kolem je jen tichá horská krajina, kterou zdobí vaše lyžařské obloučky. Takhle nějak vypadá zážitek s názvem První stopa, který si můžete užít každou sobotu a neděli. A hned po ní je tu skvělá snídaně se skleničkou sektu na oslavu jedinečného dne.

ly.jpg
Foto: www.dolnimorava.cz

Všechny sjezdovky na Dolní Moravě jsou v provozu. O pořádnou sněhovou peřinu se starají nová výkonná sněhová děla. Komu nestačí lyžování přes celý den, může si nyní třikrát týdně užít noční sjezd pod hvězdami. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vydejte se horskou krajinou na sněžnicích nebo skialpech se zkušenými horskými průvodci.

mam1.jpg
Foto: www.dolnimorava.cz

Pro ty, co se raději drží víc při zemi, ale adrenalin jim není cizí, je tu sáňkařská dráha dlouhá úžasných dva a půl kilometru. Užijte si jízdu i s malými závodníky! Na večerní sjezd děti jistě jen tak nezapomenou. Prohlédněte si celý areál pořádně z výšky ze Stezky v oblacích a zpět dolů do údolí se svezte tři kilometry dlouhou Mamutí horskou dráhou.

ste.jpg
Foto: www.dolnimorava.cz

Večer můžete odpočívat v pohodlí čtyřhvězdičkového wellness hotelu Vista nebo stylové horské chaty Terezka. Stačí si vybrat, jestli se chcete nechat hýčkat na spa procedurách a nechat děti řádit na propracovaných animacích, nebo raději načerpáte něco z pravé horské atmosféry.

cha.jpg
Foto: www.dolnimorava.cz

Informace o sjezdovkách, ubytování či podrobnosti o programu najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz.

Reklama