Milá redakce,

napíšu vám příběh ze života, který se mi stal včera. Jak jste psali, téměř všichni v této době šílí z Vánoc. U mě je tomu trochu jinak. Už měsíc ležím v nemocnici a naděje, že se na Vánoce dostanu domů nejsou příliš velké.

Tak si zkouším zvykat na to, že tu strávím nejen Vánoce, ale i Silvestra a pak doufám až do května, kdy mám termín porodu... čekáme totiž miminko:o) To je na tom aspoň pozitivní.

 To, co mě pobavilo, je spíše černý humor, ale nakonec jsem se fakt  zasmála. Jako každý den jsme měli večeři o půl šesté. Už od pěti jsme vyhlíželi ze dveří a čekali, kdy ji donesou, protože jsme měli hlad. Po několika dnech, kdy tu dostáváme sladké, měla být rybičková pomázanka. Moc jsme se na ni těšili. Hned jak ji donesli, tak jsme se na ni s chutí vrhli. Byla moc dobrá. Už jsem jedla druhý rohlík a pomlaskávala a v tom se ozval jekot ze sesterny.

"Děvčata, nejezte to!" Hrklo ve mě, co se děje. "Podívejte se na datum spotřeby." Mrkla jsem na datum spotřeby a přešla mě chuť. Pomazánka už byla měsíc prošlá. Všichni jsme jak na povel přestali žvýkat a plivali jsme poslední sousto, které jsme ještě nespokli. Docela jsem se spotila.

Ale pak jsme se začali smát při představě, jak budeme v šesti lidech okupovat jeden záchod a vyhazovat jedna druhou, abychom vykonali svou potřebu. Dnes ráno jsem se vzbudila a u snídaně byli všichni, takže to nakonec dobře dopadlo a je to jen historka k pobavení.

 Není to sice historka, u které byste se za břicho popadali, ale v nemocnici člověk hledá jakoukoliv záminku k pobavení:o)

Přeji hezký den a dobrou chuť.

HradilovaL

Tady má někdo moc dobrou kuchyni. Až budou servírovat karbanátky, jděte se raději podívat, jestli nemá nemocniční kuchyně ve sloganu něco jako: „U nás můžete psinu nejen zažít. A tak vám přejeme dobrou chuť."

Smích léčí. Proto si dnes celý den budeme povídat o tom, co vás naposledy rozesmálo. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, hlášky, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete už teď na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, během dne ho zveřejníme. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

Reklama