Za podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska se v zaplněném divadle v Jaroměři konal již jubilejní patnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který pořádá David Novotný. Za 15 let jeho existence se na pódiu vystřídalo přes 170 českých a slovenských osobností.

Záštitu nad akcí přijala místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková a dlouhodobou akci ocenil i místostarosta města Jaroměř, Jiří Kubina.

Na pódiu se objevila a dobrou věc podpořila řada osobností české hudební scény: Hanka Křížková, Onřej Ruml, Heidi Janků, Kamila Nývltová nebo Miluška Voborníková.

skupina

na foto zleva: Natálka Grossová, pořadatel David Novotný, zpěvák Marian Vojtko, zpěvačka Kamila Nývltová, Ondřej Ruml a moderátorka Salamé

Slavnostní večer uváděl Muž roku 2009 Martin ZachLucií Koňaříkovou - Salamé, oba přitom sršeli vtipnými dialogy i dobrou náladou. :)

martin

Výtěžek ve výši 78 240 Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují.
„Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují,“ dodal pořadatel Večera pro dobrou věc, David Novotný.

Reklama