V zaplněném divadle v Jaroměři proběhl již třináctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který pořádá David Novotný za podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska.

dobre skutky

Záštitu přijal starosta města Jaroměř Jiří Klepsa, kterého zastupoval místostarosta František Vrabec. Akce se účastnila i místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková: „Večer pro dobrou věc je především pro děti z různých sociálních skupin velkým přínosem, protože se podívají na akci, kde myšlenkou je začlenování různých sociálních skupin mezi druhé.“

Večer moderovala Eva Decastelo, která si přivezla tři kufry plné šatů od Petra Filandra. „Tohle se mi ještě nestalo, abych se tolikrát během večera převlíkala...“

Jako první vystoupil Martin Maxa, Heidi Janků přijela v doprovodu svého muže Ivo Pavlíka, dále vystoupily Markéta Konvičková, Michaela Nosková, Kamila Nývltová nebo Renata Drössler.

heidi

Po dlouhé době se na kulturní akci objevila také Marcela Holanová: „Jsem ráda, že na mě lidi nezapomněli,“ komentovala své vystoupení, jejímu výkonu tleskal celý sál.

holanová

Slavnostní večer uváděl Muž roku 2009 Martin Zach s Evou Decastelo.

zach a decastelo

Výtěžek ve výši 75 208 Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují.

Reklama