Přijeďte do Jaroměře na Večer pro dobrou věc! V pořadí již třináctý ročník společensko-kulturní akce, kde vystoupí řada známých herců, zpěváků, bavičů a umělců na podporu dětí a dospělých lidí, se koná již tento pátek večer!

vecer1

Foto z minulého ročníku

Večer pro dobrou věc se uskuteční 22. března 2013 Divadle od 19.00 hodin v Jaroměři.

Pořadatel akce je David Novotný za podpory Městského kulturního střediska a města Jaroměř.

Záštitu nad touto akcí převzal starosta města Jaroměře Ing. Jiří Klepsa a poslankyně a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková.

Výtěžek bude věnován Základní škole speciální v Jaroměři a Martinovi Zachovi, vítězovi Muže roku 2009. Děti ze sociálních zařízení budou také přítomny na této akci a podle slov ředitelky Zdeny Gundzové se již velmi těší.

„Je to již dvanáctý rok, co tuto akci pořádám, je to opravdu příjemné pokračovat v tradici, která je smysluplná a pomáhá těm, kteří to potřebují,“ dodal David Novotný.

Na tento večer zavítají Heidi Janků, Marcela Holanová, Markéta Konvičková, Bohuš Matuš, Michaela Nosková, Martin Maxa, Kamila Nývltová a Renata Drössler. Slavnostní večer bude moderovat Eva Decastelo, Muž roku 2009 Martin Zach, Pavel Vik „MAX“ - Profesionální motocyklový kaskadér - jeho stroj budete moci vidět ve foyer, kde bude vystaven.

Vstupenky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru Jaroměř, nám. ČSA 16, 551 01 Jaroměř, tel. 491 847 220. 491 812 400.

Generální partneři: Rund s.r.o. a Profi market Jaroměř, Autoprodej Rohan Česká Skalice, Dražby EU s.r.o. – drazbyeu.cz, PROST orientační systémy Velichovky, Elza s.r.o. Předměřice nad Labem, Luboš Prokop – velkoobchod Náchod a Pojišťovna Generali.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Přijďte podpořit dobrou věc a strávit příjemně prožitý večer!

Reklama