Čtenářka PBD tráví většinu večerů s návštěvami nebo na návštěvách. A stejně to bude mít i dnes. Děkuji Vám PBD za příspěvek. Já mám návštěvy rád, ale to, co popisujete, by mi rušilo mé kruhy. Ale proti gustu…

Dobrý den.

Večery se u nás tráví následujícími způsoby..

Pokud jsem doma tak

-koukáme na TV( zahraniční programy nebo něco z médií-BD,DVD)

-máme na návštěvě přátelé – to budu domácí-sousedy a nebo přespolní(to jsou ti,co k nám musí přes venek:) –a to většinou společně večeříme a pak hrajeme deskové hry nebo jen tak povídáme:)

-hry hrajeme i ve dvou,a to jak ty klasické stolní,tak na PC pře TV:)

Pokud nejsem doma tak jsme…

-někde venku na večeři,bud sami nebo v partě.

-v kině

-u někoho na návštěvě bud přespolně nebo u sousedů

-nebo jen tak na procházce:)

To jakým způsobem trávíme daný večer záleží na aktuální náladě či domluvě s někým dalším.Když se nad tím tak zamýšlím,tak žádné pravidlo není,ale je pravda,že většinou sobotní večery trávíme doma,protože přes den se doma většinou nezdržujeme.

A co je v plánu na dnešní večer? Připravím čínu a čekáme sousedy kolem 19 hodiny.A né že bych nerada chodila na návštěvy někam mimo barák,ale jít na návštěvu v pantoflích je fajn a je to kousek:)

Velká výhoda je i v tom,že kdykoliv může kdokoliv skočit pro cokoliv domů,když nás dělí od sebe jen jedno patro:) Mít přátelé v baráku je fajn a i praktické-když něco doma chybí,tak k sobě chodíme vzájemně „nakupovat“ :) A je pravda,že k sobě na kávu chodíme rády i jen my,holky,když nemáme drahé polovičky doma a chceme pořádně podrbat:)

Tyhle sousedy ani nevnímám jako návštěvu,jsou u nás jako doma,a my u nich také..Takže žádné nervózy kolem hostitelských zvyklostí neprobíhají.Né že by jsem my nehostily sousedy a oni zas nás-ale.. Prostě teplákové návštěvy:)

PBD


Dnes máme téma dne : Jak trávíte všední večery. Více k tématu, a co můžete získat za příspěvek, se můžete dovědět kliknutím na ZDE

Příspěvky posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama