Hra svalů, krásné tváře, vtipní moderátoři a známé osobnosti, takový byl večer prestižní soutěže Muž roku. Již 17. ročník se uskutečnil v pátek 26. srpna v Náchodě. Žena-in, jakožto hrdý mediální partner, zde nechyběla.

Každoročně se v Náchodě, v městském divadle Dr. J. Čížka, koná soutěž Muž roku. Letos tomu nebylo jinak. 17. ročník této soutěže byl opravdu silný. Dvanáctka krásných mužů potěšila nejedno oko, troufnu si říci, že nejen ženy si přišly na své. Vtipní moderátoři se postarali o příjemné chvilky plné smíchu a známé osobnosti z hudební branže předvedly svá zlata v hrdle. Pojďme se postupně podívat, jak celý večer probíhal.

Muž roku 2016

Muž roku 2016

Úvod byl vskutku velmi příjemnou podívanou. Dvanáctka finalistů soutěže Muž roku vběhla na pódium a začala tančit. Byli skvělí a moc si to užívali. Ovšem, co si zaslouží pochvalu, je především choreografie. Hlavně část, kdy muži ze sebe strhli košile. To, že si hned první číslo zasloužilo hlasitý potlesk, nemusím nejspíš ani dodávat.

sd

Po tanečním představení finalistů následovalo oficiální zahájení večera. Hosty a porotu přivítala moderátorská dvojice - vtipný Karel Voříšek a půvabná Sandra Parmová. Ti zároveň představili prvního hudebního hosta, ženu s neuvěřitelným hlasem, Marcelu Holanovou. Představit se museli i jednotliví muži. Největší úspěch měli ti, kteří pracují ve vězeňské službě.

Multitalent Felix Slováček junior byl dalším hudebním číslem. Po jeho dvou písních následovaly otázky od patronů z řad známých tváří. Na pódiu se vystřídala dvanáctka mužů, které doprovodili například Tereza Pergnerová, Zuzana Bubílková, Hanka Křížková, Michaela Marksová, Lumír Olšovský, atd.  Nejoriginálnější byla Uršula Kluková, která se od „svého“ muže s číslem deset nechala nosit na rukou.

sd

df

sd

Kamila Nývltová svou písní od Whitney Houston odstartovala volnou disciplínu. Troufnu si říct, že největší úspěch měl Tomáš Dvořák s číslem čtyři. Jeho vystoupení, kdy se „vcucl“ do balónu a sundal si trenky, nadchlo všechny, především ale porotkyni Terezu Pergnerovou. Žádala si přídavek, který bohužel z nedostatku času nebyl. Velká škoda. Nabídla se však Zuzana Bubílková, žeTereze ono číslo předvede. K tomu nedošlo, ale mohlo by to být zajímavé. Leona Machálková byla další hudební hvězdou, která se v Náchodě ukázala.

d

Přehlídka v plavkách byla asi tím, na co se všichni tolik těšili. Muži si na sobě dali opravdu záležet a očividně tvrdě dřeli. Postavičky to byly k pohledání. To by se vám milé dámy opravdu líbilo.

ds

df

Předávání cen za „sympaťáky“ jednotlivých partnerů, bylo dalším bodem programu. Žena-in si také „ošerpovala“ svého finalistu. Stal se jím Martin Kurka s číslem pět. Získal kosmetický balíček značky Avon a letitou whisky. Musím říct, že je to fešák, ve skutečnosti ještě hezčí než na fotkách. Vybraly jste velmi dobře :-).

Ilona Csaková odstartovala samotný závěr večera. Následoval dojemný proslov starosty města Náchod, Jana Birkeho. Ten děkoval své ženě, která stála po jeho boku při těžké nemoci, která ho minulý rok potkala. Svou řečí se rozhodně stal Mužem roku, tedy alespoň pro mě. Bylo to krásné vyznání. Po něm hudební blok zakončil Marián Vojtko.

sd

A bylo zde velké finále. Tomu předcházela módní přehlídka obleků šitých na míru značky Bernhardt. Není nad muže v dobře padnoucím obleku. Finalisté se seřadili na pódiu a šlo se na vyhlašování čtyř superfinalistů, ze kterých vzešla následující finálová trojka. 

sd

ds

3. místo obsadil Miroslav Dubovický, 2. místo Tomáš Dvořák a Mužem roku 2016 se stal Josef Kůrka s číslem sedm. Ještě na závěr podotknu, že Josef pracuje ve vězeňské službě. Vítěz získal víkendový pobyt v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují, voucher od plastického chirurga Patrika Paulise, členství ve fitness Kotva v Praze, voucher od cestovní kanceláře Firo Tour a řadu dalších hodnotných cen. Poletí také na mezinárodní soutěž Mister International. Další vítězové poletí reprezentovat na mezinárodní soutěže Mister Global a Mister Universe.

Osobně musím říct, že páteční večer v Náchodě jsem si opravdu užila. Tímto bych chtěla poděkovat organizátorovi akce, Davidu Novotnému a celé dvanáctce mužů. Pánové, byli jste úžasní. Doufám, že i následující rok budu mít tu možnost být u dalšího finále soutěže Muž roku.

Čtěte také:

Reklama