I vám už v kalendáři svítí slovíčko PLES? Ať už navštívíte městský, hasičský, valentýnský nebo ten slavný v Opeře, speciální přípravu pak určitě věnujete šatům, doplňkům a účesu. Pomyslnou třešničkou na dortu bude vhodně zvolené líčení. Tomáš Vida, vizážista značky Dermacol, připravil dvě make-up inspirace, díky kterým ve společnosti zazáříte.

PLEŤ

podkladZapomeňte na vrásky

Základem obou líčení je sametová pleť. Začněte nanesením pleťového krému, který ji dostatečně hydratuje a připraví na nanášení make-upu. Liftingová péče okamžitě vyhladí pleť, čímž zamezí make-upu, aby se dostal do vrásek. Rozjasňující optické pigmenty dodají pleti svěžest, potlačují známky ochablosti a únavy.

 

 

Dermacol BT Cell Blur – 399,- Kč  

první krokSvěží po celou noc

Zábava do brzkého rána může být vyčerpávající. Únavu by však měly pocítit jen vaše nohy. Ideální volbou pro pleť je rozjasňující make-up, který pleť rozzáří a dodá jí odpočinutý vzhled i na delší čas. Ples je výjimečnou událostí, nebojte se proto sáhnout po make-upu s vyšším krytím a použít můžete i rozjasňovač. Pomohou Vám zabezpečit dokonalý vzhled pleti, která bude působit svěže a mladistvě.

Dermacol Wake&Makeup – 329,- Kč

 

Dermacol Illuminating Palette – 249,- Kč  

Tip vizážisty Dermacol Tomáše Vidy: „Ani večerní líčení by nemělo působit přehnaně. Pokud zvolíte výrazné líčení očí, pro líčení rtů volte světlejší a tlumenější rtěnku, případně lesk na rty. Naopak výrazné rty doplňte neutrálním líčením očí.“

V hlavní roli: Smyslný pohled 

OČI

očiPři prvním líčení hrají důležitou úlohu oči. Při večerním líčení jim můžete dopřát trochu netradiční vzhled. Oční stíny zkuste sladit s barvou šatů. Nebojte se popustit uzdu fantazii a experimentovat s barevnými kombinacemi. V obou případech však nezapomeňte na řasenku, která je závěrečnou tečkou za celým líčením očí.

Dermacol Angelash – 249,- Kč

 

Dermacol Bonbon Eye Shadow – 79,- Kč                       

V hlavní roli: Vášnivá červená

RTY

rtyVýrazné červené rty jsou odedávna považované za symbol přitažlivosti a ženskosti. Pro každodenní líčení vyžadují kousek odvahy, ples je však ideální příležitostí, kdy mohou podtrhnout a zvýraznit celkové líčení. Sáhněte po dlouhotrvající rtěnce nebo barvě na rty, kterou si nebudete muset v průběhu večera kontrolovat.

 

 

 

Dermacol 16H Lip Colour – 229,- Kč

líčení

Tip Dermacol:“Nedokonalosti se na pleti objeví vždy v nejnevhodnější chvíli. Extra krycí Make-up Cover však šikovně zamaskuje každý nedostatek.“

 

 

 

TĚLO

DermacolPles je výjimečnou událostí, na kterou si speciální pozornost zaslouží nejen Vaše tvář, ale i pokožka celého těla. V první řadě nezapomeňte na dostatečnou hydrataci. Třpytivé tělové mléko rozzáří pokožku a dodá jí půvab. V zimním období může být pokožka bledá anebo barevně nejednotná, použitím tělového make-upu na ruce, krk nebo dekolt zakryjete nedokonalosti a dodáte pokožce opálený vzhled i bez solária.

Poslední tečkou bude pár kapek Vašeho oblíbeného parfému.

 

Dermacol Glamour Body Lotion – 129,- Kč

Dermacol Perfect Body Make-up – 169,- Kč

Dermacol EDP Pink Apple and American Rose – 990,- Kč

www.dermacol.cz

www.facebook.com/dermacol.cz.sk

Reklama