Má váš partner kníra a nebo dokonce vousy? Máte občas pocit, že mu zrovna nevoní? Pak vás určitě osloví nový olejíček na vousy od Burberry, který se prodává i v českých parfumeriích. Vousy jsou hned měkčí na dotek, vypadají zdravě a pěstěně.Navíc, když dáváte svému milému pusu, tak je to mnohem voňavější prožitek.

hezoun

selleck tom

Helga Esteb / Shutterstock.com

hezoun 2

Mr. Burberry – olej na vousy 30ml

Olej na vousy vůně Mr.Burberry inspirované Londýnem a ikonickým trenčkotem. Moderní vůně s klasicky britskou elegancí.  Olej na vousy vyživuje a chrání. Vousy jsou měkčí na dotek a získávají zdravý a pěstěný vzhled. Navíc jim dodává příjemnou britskou vůni. Mr.Burberry je nejvýznamnější pánskou vůní Burberry roku 2016. Je inspirovaná ikonickým trenčkotem Burberry a městem Londýn. Městem plným velkých kontrastů a rozporů. Je současná, a přitom klasicky britská. Vyzařuje moderní a mužnou smyslnost. 

olejicek

Smyslná, bylinná a dřevitá toaletní voda Mr.Burberry mísí klasické tóny britského parfémářství s neočekávanými ingrediencemi. Současná, sofistikovaná a smyslná vůně se otevírá nótami křehkého a šťavnatého grapefruitu. Střižená svůdným základem zemitého vetiveru a kouřového dřeva guaiac. 

  • Hlava: grapefruit, pelyněk estragon, kardamom
  • Srdce: březový list, olej z muškátového oříšku, cedrové dřevo
  • Základ: vetiver, dřevo guaiac, santalové dřevo 
Reklama